2000 TL Wireless Kulaklık Önerisi

sys_w0w

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar herkese iyi forumlar.

Yaklaşık 1 hafta önce SS Arctis 9 aldım, fakat aldığıma çok pişman oldum. Ergonomi konusunda çok başarılı fakat ses konusunda bir sorun yaşadığımı düşünüyorum. Yapmadığım eq ayarı, denemediğim program kalmadı.

Normal ayarlarıyla bütün sesler full de olmasına rağmen oyun içinde(CS:GO) hiç bir şekilde ne ayak sesi, ne silah sesi duyulmuyordu. Bilgisayar kaynaklı olup olmadığını denemek için arkadaşa gittim. Kendisinde HS70 Pro ve Void Elite Wireless var. İkisini de denediğimde full seste kulağımın patlayacağını hissettim.

Arctis 9 da müzik ve filmlerde seste patlamalar ve cızırtı oluşuyordu.

Uzun lafın kısası ürünün sorunlu olduğunu düşünüyorum ve iade etmeyi düşünüyorum.

Daha sonrasında max 2000 tl lik bir bütçe ile wireless bir kulaklık almayı planlıyorum. 2. El de olabilir.
Aklımdaki kulaklıklar:

HyperX Cloud2 Wireless
Logitech G Pro X wireless(2. el)
Blackshark V2 pro

veya siz neler tavsiye edersiniz?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Arkadaşlar herkese iyi forumlar.

Yaklaşık 1 hafta önce SS Arctis 9 aldım, fakat aldığıma çok pişman oldum. Ergonomi konusunda çok başarılı fakat ses konusunda bir sorun yaşadığımı düşünüyorum. Yapmadığım eq ayarı, denemediğim program kalmadı.

Normal ayarlarıyla bütün sesler full de olmasına rağmen oyun içinde(CS:GO) hiç bir şekilde ne ayak sesi, ne silah sesi duyulmuyordu. Bilgisayar kaynaklı olup olmadığını denemek için arkadaşa gittim. Kendisinde HS70 Pro ve Void Elite Wireless var. İkisini de denediğimde full seste kulağımın patlayacağını hissettim.

Arctis 9 da müzik ve filmlerde seste patlamalar ve cızırtı oluşuyordu.

Uzun lafın kısası ürünün sorunlu olduğunu düşünüyorum ve iade etmeyi düşünüyorum.

Daha sonrasında max 2000 tl lik bir bütçe ile wireless bir kulaklık almayı planlıyorum. 2. El de olabilir.
Aklımdaki kulaklıklar:

HyperX Cloud2 Wireless
Logitech G Pro X wireless(2. el)
Blackshark V2 pro

veya siz neler tavsiye edersiniz?
Bu ürünler arasında Logitech seçerdim ama 2. el kulaklık almaya pek sıcak bakmıyorum. RAZER modeli seçilebilir.

Alternatif olarak bir kullanıcı önermiş CORSAIR HS80 alınabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri