Yardım 20000 TL Sistem Toplama

yberturk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
20000 TL bütçeye sistem toplayabilir veya hazır sistem önerebilir misiniz? İşlemci AMD, ekran kartı NVIDIA olursa daha iyi olur. Tabii şart değil. Şimdiden teşekkürler.

Sadık0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bu bilgisayar önerildi
Hocam PC nin fiyatı sabah 20 bin TL ydi düşmüş bence upgrade yapılıp alınmalı
Knk sende vardın bize önermişlerdi hata sen 3070 almayı düşünüyordun sonra ne yaptın

Hocam PC nin fiyatı sabah 20 bin TL ydi düşmüş bence upgrade yapılıp alınmalı
Ayn 20000 TL ydi

Bende o civarda bilgisayar arıyorum kaç gündür

Güç kaynağını FSP HYPER 80+
Kasasını DeepCool yapıp satın Alacam ben

hellxx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Bu bilgisayar önerildi

Knk sende vardın bize önermişlerdi hata sen 3070 almayı düşünüyordun sonra ne yaptın

Ayn 20000 TL ydi
Kanka ben palit 4060 ti li sistem var gamegarajda onu düşünüyorum bütçen varsa upgrade yapıp al ben 28 bin Tl ye upgrade yaptım.

KS

yberturk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu bilgisayar önerildi

Ayn 20000 TL ydi

Güç kaynağını FSP HYPER 80+
Kasasını DeepCool yapıp satın Alacam ben

Hocam açıkçası AMD ekran kartı konusunda biraz endişelerim var fakat RTX 4060 dışında en iyi seçenek bu gibi duruyor.

Kanka ben palit 4060 ti li sistem var gamegarajda onu düşünüyorum bütçen varsa upgrade yapıp al ben 28 bin Tl ye upgrade yaptım.

Link atar mısınız hocam?

hellxx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Hocam açıkçası AMD ekran kartı konusunda biraz endişelerim var fakat RTX 4060 dışında en iyi seçenek bu gibi duruyor.
Hocam evet öyle fakat piyasanın durumu belli sistemlere zam gelicek Rx 6700xt iyi bı kart evet ama bu model 309 swft modeli. Swft dışında Quick ve Mech markalarıda var Mech en iyisi keşke Mesh modelini de alternatif olarak ekleselermis o zaman düşünmeden ben bile alırdım.

Sadık0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

Link atar mısınız hocam?
Knk bu ekran kartı 3060ti den daha iyi FPS yönünde sabahtan beri soruyorum herkes öyle dedi YouTubedende videolar izledim FPS ler nerdeyse aynı

Sadık0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Hocam evet öyle fakat piyasanın durumu belli sistemlere zam gelicek Rx 6700xt iyi bı kart evet ama bu model 309 swft modeli. Swft dışında Quick ve Mech markalarıda var Mech en iyisi keşke Mesh modelini de alternatif olarak ekleselermis o zaman düşünmeden ben bile alırdım.
Nasıl yani swft quick mech ne demek 😅

hellxx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Knk bu ekran kartı 3060ti den daha iyi FPS yönünde sabahtan beri soruyorum herkes öyle dedi YouTubedende videolar izledim FPS ler nerdeyse aynı
3060 ti dan iyi ama dlss 2.0 var rtxlerde fakat Amd Rx 6000 dede fsr özelliği var aratacağını sanmıyorum açıkçası.

Nasıl yani swft quick mech ne demek 😅
Modelleri Rx 6700xt Swft (309,319 bu sistemde kullanılan 309 modeli) ucuz , Rx 6700xt Quick orta, Rx 6700xt Mech en iyisi

hellxx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
20000 TL bütçeye sistem toplayabilir veya hazır sistem önerebilir misiniz? İşlemci AMD, ekran kartı NVIDIA olursa daha iyi olur. Tabii şart değil. Şimdiden teşekkürler.
Hocam aşalım bütçenizi Palit rtx 4060 ti lı hazır sistem alalım size

Hangisini alsam diye düşünüyordum
Hocam 3060 ti da güzel gibi Asus hemde gddr6x yani yenilenmiş modeli dlss de var SSD Yi 1 TB Kingston yapıp anakartı da b550m k yaparsanız 23 bin TL ye fena olur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri