2000TL Bandında Kasa Önerisi (8 Ağustos 2022)

Fenrir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Merhaba Arkadaşlar,

İçinde 3 önde 1 arkada fanı olan, büyük, hava akımı güzel olan 240mm radyatör destekli kasa önerilerine açığım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam şu ürünü gördüm 3 fanli olarak, fiyatı bütçeyi aşıyor ama 2 fanli var lian li serisinde o fiyata alternatif olması açısından atıyorum, kaliteli olduğunu ve soğutma anlamında üzmeyecegini düşünüyorum.
Eğer daha uyguna olsa da olur derseniz:
Aerocool airhawk duo
Bitfenix nova mesh
Dark guardian pro
Bu modelleri de öneririm.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Lian Li Lancool II ürününe alternatif bende bu ürünü öneriyorum.

Önerdiğim kasa 2 gün önceye kadar 1800 TL civarında indirimdeydi ama fiyat attı. Ancak hala fiyatıyla çok dolu bir kasadır. 3 adet 140mm RGB olmayan fanla geliyor. Oldukça kaliteli uzun yıllardır piyasada olan bir firmadır. 6 adet 140mm ve 7 adet 120mm fan desteğine sahip. 120/140/240/280/360/420mm uzunlukta sıvı soğutma desteği var ve piyasadaki kalınlık olarak kapalı devre AIO her soğutucu ürünüyle uyumlu. Dikey ekran kartı desteği var ama riser kablo satın almanız gerekiyor. 5 yıl garantilidir.

KS

Fenrir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Lian Li Lancool II ürününe alternatif bende bu ürünü öneriyorum.

Önerdiğim kasa 2 gün önceye kadar 1800 TL civarında indirimdeydi ama fiyat attı. Ancak hala fiyatıyla çok dolu bir kasadır. 3 adet 140mm RGB olmayan fanla geliyor. Oldukça kaliteli uzun yıllardır piyasada olan bir firmadır. 6 adet 140mm ve 7 adet 120mm fan desteğine sahip. 120/140/240/280/360/420mm uzunlukta sıvı soğutma desteği var ve piyasadaki kalınlık olarak kapalı devre AIO her soğutucu ürünüyle uyumlu. Dikey ekran kartı desteği var ama riser kablo satın almanız gerekiyor. 5 yıl garantilidir.
indirimi takip edip girdiği gibi alacağım teşekkürler

KS

Fenrir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Hocam şu ürünü gördüm 3 fanli olarak, fiyatı bütçeyi aşıyor ama 2 fanli var lian li serisinde o fiyata alternatif olması açısından atıyorum, kaliteli olduğunu ve soğutma anlamında üzmeyecegini düşünüyorum.
Eğer daha uyguna olsa da olur derseniz:
Aerocool airhawk duo
Bitfenix nova mesh
Dark guardian pro
Bu modelleri de öneririm.
Sanada çok teşekkür ederim hocam

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar