Soru 2023'De Hala Iphone 11 Alınır Mi?

Hadicanmsnde

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
İphone 11 kullanıcısın yanlış anlamadıysam hocam telefonun tek sorunu şarjı hızlı bitmesi mi? Yoksa başka bir sorun sıkıntısı var mi.?
İphone 11'e yeni geçtim hocam 2.el aldım ablamdan (5 aylık kfgk var) şarj çabuk bitiyor bluetooth wifi sürekli açık benim. Aşırı Huawei fanıyım ama cidden iphone farkını ortaya koyuyor. Ve arkadaşlar demiş ki, 2 sene sonra 11 güncelleme almayı keser. Kesmez kardeşim iphone 7 daha yeni kesti güncelleme almayı. Yok güncelleme desteklemiyor. Daha yeni güncelleme geldi fakat güncellemedim. İphne 11 4 sene sonra keser anca güncellemeyi.

R10Ramsey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
103
Merhaba Arkadaşlar,

Herkese günaydın ilk önce 2023 yılında hala İphone 11 alınır mi? Arkadaşlar. Aklımda almak var İphone 11 fiyatlarına bakıyorum 18.000 - 16.000 TL arası değişiyor. 10.000 TL daha koyup İphone 13 mu? alsam diye düşündüm.
Hiçbir zaman düz serisini alma ya Pro yada Pro Max uzun yıllardır İphone kullanıcısı olarak söylüyorum bunu şahsında 13 Pro Max kullanıyorum

sutlukave

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
iki yıldır kullanıyorum batarya hariçherhangi bi sorunu olmadı..dahada bi iki sene kullanırım diye düşünüyorum kamerası işlemcisi oldukça iyi benm ara sıra ftoğraf video çekicem zaman beni üzmüyor.tabi senin beklentin çok yüksekse imkanın da varsa 13 al

Hadicanmsnde

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Konuyu şöyle toparlamak istiyorum, telefon değiştirmeyi düşünüyorsan, az paran varsa 2.El temiz 11 almaya bak. Sıfır alacam diyorsan İphone 12 veya 13 düşün. Evet ekran kalitesi çok iyi değildir belki ama iphone farkı var emin olabilirsin. Aşırı derecede huawei fanıyım fakat iphone cidden farklı. Ekstra olarak instagram gibi yerlere fotoğraf ve video atarken story veya post kalitesi düşmüyor. Android'de öyle değil ama. Yapacakların sınırlı APK yükleyemezsin. Fakat cidden kullanımı iyiymiş. İphone 8 2017'de çıktı ve güncelleme hala alıyor. İphone 11 ise 2020'de çıktı 3 sene fark var arada. İphone 8 şuan güncelleme almayı kesse en az 4 sene sonra İphone 11 güncelleme almayı keser.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri