21.000-25.000 TL 21500Tl Sistem Önerisi

kirmizisarap

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
72
İşlemci
R5 5600
Ekran Kartı
Rtx 4060
Kesinlikle Nvidia'lı bir sistem istiyorum. Daha önce 2 kez amd kullandım ve çok pişmanım. Bir önceki bilgisayarımda benzer özelliklerdeydi bu paylaştığımın. Bir anlığına laptop mu alsam dedim ve alıp iade ettim. Aklımdaki sistem bu. Daha ucuza alabileceğim yada daha f/p bir sistem varsa önerilerinizi beklerim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240626_201003_Chrome.jpg
    Screenshot_20240626_201003_Chrome.jpg
    164.2 KB · Görüntüleme: 12
KS

kirmizisarap

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
72
Vatandaki bu makina şu an en uygunu.Alınız.
Daha önce vatandan yine benzer bir sistem almıştım ama toplattırmadan aldım. Hemen kargoya vermişlerdi. Sizce toplayıp yollamaları ne kadar sürer bir bilginiz var mı ? Toplamaya pek uğraşmak istemiyorum ama çok geç yollamalarını da istemiyorum.

Önümüzdeki günlerde kesin daha uyguna bir sistem gelir gibime geliyor ama bakalım alıcam gibi.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
525
Toplamaları sürer. Biliyorsanız, parça olarak sip. verin,geçin Hemen gönderirler. Bu bayağı uygun.abeklerken ,fırsat da kaçabilir Tabi ,yine son karar sizin.

KS

kirmizisarap

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
72
Toplamaları sürer. Biliyorsanız, parça olarak sip. verin,geçin Hemen gönderirler. Bu bayağı uygun.abeklerken ,fırsat da kaçabilir Tabi ,yine son karar sizin.
1 haftadır neredeyse bilgisayarsızım. Geçen cuma nitro 16 laptop geldi ama laptobun bana çok uygun olmadığını görünce iade ettim. Bugün para yattı hemen alayım hemen gelsin istiyorum. Bilgisayarsızlık boş zamanda hele çok sıkıntı. Kendim internetten baka baka toplamaya çalışırım. Daha önce 8-9 saatte toplamıştım ama şimdi yeni sistemlere daha hakimim bakalım...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri