Öneri 23K Laptop Önerisi (Mayıs 2023)

zerou

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bütçe:23k

bütçeyi biraz arttırabilirim, yazılım ve oyun için kullanacağım

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
Yükseltebiliyorsanız aşağıdaki cihaz alınabilir.

Yine bütçeyi biraz aşıyorsunuz ama 16 GB Ram ile çok güzel cihaz olur.

PhsyX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Dostum merhaba
Laptop alacak isen kalite sırası şu şekilde bana göre Monster casper felan sakın alma uzak dur aşağıdaki sıralamayı baz alablirsin
Msi>Asus>lenovo>acer

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
Dostum merhaba
Laptop alacak isen kalite sırası şu şekilde bana göre Monster casper felan sakın alma uzak dur aşağıdaki sıralamayı baz alablirsin
Msi>Asus>lenovo>acer
Excalibur G870 hakkında araştırma yapmanızı ve Modart PC'nin inceleme videosunu izlemenizi öneririm. Sonra fiyatının ne kadar uygun olduğuna bakıp yorum yapabilirsiniz.

PhsyX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Excalibur G870 hakkında araştırma yapmanızı ve Modart PC'nin inceleme videosunu izlemenizi öneririm. Sonra fiyatının ne kadar uygun olduğuna bakıp yorum yapabilirsiniz.
Dostum casperin tarihinde ürettiği en fps cihazi belirttiğin serisinde ki 4060 4070li gpu ya ait y26k fiyat baremi gayet iyi,

farkındayım oyun testlerini de zamanında izlediğim için ısı değerleri takdire şayan,
fakat bu bir modelinde yapmış olmaları geçmişini unutturabilecek anlamına gelmiyor benim için
Belirttiğim markalar da ki rakipleri ile arasındaki tl olarak fark sadece kar marji için yazdilmadigini ürünlerinin kaliteli ve soğutucu kısmındaki farkı için yazıldığını sizde çok iyi biliyorsunuz

Zendaya

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
65

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
Dostum casperin tarihinde ürettiği en fps cihazlar belirttiğin serisinde ki 4060 4070li gpu ya yazdığı 26k fiyat baremi gayet iyi farkındayım oyun testlerini de zamanında izlediğim için ısı değerleri takdire şayan fakat bu 1 ürünü yapmışlar olmalı geçmişini unutturabilecek anlamına gelmiyor benim için
Unutturmasın orasına karışmıyorum ama geçmişini hatırlamak bu ürünü alınmaz kılmaz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri