Fırsat 25.000TL Bütçe Sistem (27 Temmuz 2022)

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77

Ek olarak da bu kasa da güzel AMD anakartlar AMD işlemciler ile daha uyumlu çalışsın diye smart memory access diye bir teknoloji geliştirdi AMD tabanlı bir işlemci ile daha iyi FPS alabilirsiniz daha iyiden kastım 2 k yüksek ayarlada oynarken rx 6750 XT ekran kartında bile en düşük 7 en yüksek 15 FPS civarı artışdan bahsediyorum

Son düzenleme:
KS

fahrettinaga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39

Ek olarak da bu kasa da güzel AMD anakartlar AMD işlemciler ile daha uyumlu çalışsın diye smart memory access diye bir teknoloji geliştirdi AMD tabanlı bir işlemci ile daha iyi FPS alabilirsiniz daha iyiden kastım 2 k yüksek ayarlada oynarken rx 6750 XT ekran kartında bile en düşük 7 en yüksek 15 FPS civarı artışdan bahsediyorum
fiyatı baya aşıyor hocam monıtore para kalıyor 5k ama klavye falan bide aynı fps alırım gerek yok

Redfire146

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
bu nasıl daha ucuz ve daha iyi diyolar hangisi
Bende tam konu başliği kadar butce ile toplamayi düşünüyordum ama bu linkteki masaustu çok hoşuma gitti ekran kartı muhteşem işlemci yukseltilebilir. Ancak takildigim bir nokta var biri beni aydinlatabiir mi anakartı özelleştirince değiştirilemiyor micro atx portlari daha az bir anakart sanırım neden degiştiremiyorum almak zorunda miyim bunu

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Bende tam konu başliği kadar butce ile toplamayi düşünüyordum ama bu linkteki masaustu çok hoşuma gitti ekran kartı muhteşem işlemci yukseltilebilir. Ancak takildigim bir nokta var biri beni aydinlatabiir mi anakartı özelleştirince değiştirilemiyor micro atx portlari daha az bir anakart sanırım neden degiştiremiyorum almak zorunda miyim bunu
bende bu linki atmıştım rx 6800 xt çok bir kart sistemde iyi bence almak isterseniz alabilirsiniz

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Hocam o konuda malesef yapacağınız bir şey yok anakart özelleştirme kısmımı bütçe çok artmasın diye herhalde az tutmuşlar firma ile görüş bir istersen ama zannetmiyorum istersen benim attığım ince hesap linkine de bakabilirsin

Redfire146

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Hocam o konuda malesef yapacağınız bir şey yok anakart özelleştirme kısmımı bütçe çok artmasın diye herhalde az tutmuşlar firma ile görüş bir istersen ama zannetmiyorum istersen benim attığım ince hesap linkine de bakabilirsin
Pek olası görünmüyor ama deneyeceğim artık sizin linkte gayet güzel baktım bile biraz yükseltmeyle biniyor ama gayet iyi

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Pek olası görünmüyor ama deneyeceğim artık sizin linkte gayet güzel baktım bile biraz yükseltmeyle biniyor ama gayet iyi
Gencergaming teki sistemde sıvı soğutma yok benim attığım linkteki PC de sıvı soğutması ile beraber geliyor 500 lira fark vererek lian li galahad sıvı soğutmaya da geçebilirsiniz güzel bir sıvı sogutmadir kendisi attığım sistemin inceleme videosu da technopat YouTube kanalında gorebilirsiniz

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
eğer bütçeniz varsa denilenleri yapabilirsiniz sistemi12600kya yükseltince alın sistemi hala paranız kalıyorsa dışarıdan anakartta alın sistemdekini hiç olmadı satarsınız onu koyarsınız

Redfire146

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
eğer bütçeniz varsa denilenleri yapabilirsiniz sistemi12600kya yükseltince alın sistemi hala paranız kalıyorsa dışarıdan anakartta alın sistemdekini hiç olmadı satarsınız onu koyarsınız
Bende öyle düşündüm ama çikarmasi montesi falan ugrastiracak

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri