25-27K laptop Önerisi

The Cyclist

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi günler arkadaşlar, belirttiğim fiyat aralığında bir laptop almayı planlıyorum. Hem mühendislik yazılımları hem de oyun amaçlı kullanılacak. 1Tb ssd olması ve uzun süre gidecek olması asıl kriterim.

Aklımdaki 2 seçeneği yazayım, onları kıyaslarsanız ve varsa alternatif önerilerinizi belirtirseniz sevinirim.

1: https://www.trendyol.com/msi/delta-...adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.8.5

2:HP victus 12700H 16gb ram Rtx3060 1tb ssd'li konfigürasyon

2. cihaz şuan stokta değil ama daha düne kadar stoktaydı, aldığım duyuma göre birkaç gün sonra yine stokta olacak.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
KS

The Cyclist

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam Msı'ın fiyatı da yeni çıktı, onun için de biraz düşüş bekleyeceğim. Şuan maks'ım 27.5K, Acer'a ben de baktım ama ona indirim gelmezse çıkamam gibi.

Bir sorum daha olacaktı? 27.5K'ya şu cihaz alınır mı?

Duyduğum kadarıyla game garaj kasayı MSI'dan alıyormuş

Hem çok alan kullanan hem de depolama arttırmayla kısa vadede uğraşmak istemeyen biriyim, o yüzden 1tb bir seçenek arıyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Hocam Msı'ın fiyatı da yeni çıktı, onun için de biraz düşüş bekleyeceğim. Şuan maks'ım 27.5K, Acer'a ben de baktım ama ona indirim gelmezse çıkamam gibi.

Bir sorum daha olacaktı? 27.5K'ya şu cihaz alınır mı?

Duyduğum kadarıyla game garaj kasayı MSI'dan alıyormuş

Hem çok alan kullanan hem de depolama arttırmayla kısa vadede uğraşmak istemeyen biriyim, o yüzden 1tb bir seçenek arıyorum.
Bende GameGaraj önerecektim eğer daha düşük fiyata bir ürün isterseniz diye ama siz yazmadan önermek istemedim. MSI veya ASUS kasası kullanıyor ürünler doğrudur.

Slayer[2] 7XL-3060 bu ürünü Crucial P2 1TB veya SAMSUNG 970 EVO 1TB seçip alabilirsiniz.

Ancak not olarak düşeyim, bu ürünlerin hiçbirisi önerdiğim ACER ürünü klasmanında değiller.

Karar sizin, bundan sonrasında.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri