26.000-30.000 TL 25-30K Arası Gaming Laptop Önerisi

nikax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Intel
Ekran Kartı
RTX4050
Merhabalar 25-30k arası bir bütçem var. Hem okul için hem oyun oynamak için kullanacağım. Pil ömrü uzun olan, sessiz çalışan, min 16gb ramli, min 1tb ssdli ve günümüzdeki neredeyse bütün oyunları kasmadan, sorunsuz ve yüksek performansta çalışan bir gaming laptop arıyorum. aklımda bir kaç laptop var fakat ısınma sorunu ve ses sorunu olduğunu gördüm. Bunlar:

ve

Not: Uygun ve güzel bir laptop olursa bütçeyi aşabilirim.
Şimdiden teşekkürler.

laptop almak isteyen adam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Merhabalar 25-30k arası bir bütçem var. Hem okul için hem oyun oynamak için kullanacağım. Pil ömrü uzun olan, sessiz çalışan, min 16gb ramli, min 1tb ssdli ve günümüzdeki neredeyse bütün oyunları kasmadan, sorunsuz ve yüksek performansta çalışan bir gaming laptop arıyorum. aklımda bir kaç laptop var fakat ısınma sorunu ve ses sorunu olduğunu gördüm. Bunlar:

ve

Not: Uygun ve güzel bir laptop olursa bütçeyi aşabilirim.
attığın acerin 16 ramli olanı var 1 saat pili gitmiyor çok ağır ve 15.6 inchlere göre 2cm uzun 0.5cm kalın sarj aleti çok ağır daha yeni aldım ama kötü bir deneyim yaşıyorum

ilk laptop deneyimim olduğu için sese bir şey diyemeycğim ama oyun oynamazken idare eder

oyundeyken ses yapabiliyor

bu fiyat bandında acer monster casper alınmaz

ya da

intelin 13 ve 14. nesil işlemcilerinde sorunlar yaşanmaya başlandı eğer ileri giderse intele talep azalır ve fiyatlar düşer buda zarara sokar o yüzden amd olanıda attım

1tb ssd de 4060 olan yok o yüzden 512

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri