250tl fan kiti önerisi

Ahmet41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
kasam için en az 2 tane olan fan kiti arıyorum max bütcem 250 260tl önerinizi bekliyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Önerinizi yapacağım.

Aerocool Eclipse12 Pro 3x12cm ARGB Led Fan + Hub + Uzaktan Kumanda (AE-ECLPS12-PRO) - 262 TL - Bunu önerebilirim. LED için anakart bağlantısına gerek yok yanındaki HUB ile kumanda ile LED kontrolü yapabilirsiniz.

Ayrıca eğer anakartınızda LED bağlantısı için ARGB(3 Pin 5V JRAINBOW) portu varsa ve fazladan PWM fan bağlantı portunuz varsa Raijintek IRIS 12 RBW ADD Adreslenebilir ARGB LED Fanlı 12cm Kasa Fanı - 85 TL fiyata bu fandan 3 adet(255 TL yapıyor) önerebilirim. ARGB portu yoksa sadece LED yanmaz PWM bağlantısını yapmanız yeterli fanın dönmesi için.

Eğer anakartınızda ARGB portu yoksa ve 2. önerimdeki fanı almak size mantıklı gelmez ise Arctic F12, 120mm 4Pin PWM, 1350 RPM, Siyah Kanat Siyah Çerçeve Kasa Fanı (AR-ACFAN00203A) - 68 TL bu fanı önerebilirim size.

KS

Ahmet41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Önerinizi yapacağım.

Aerocool Eclipse12 Pro 3x12cm ARGB Led Fan + Hub + Uzaktan Kumanda (AE-ECLPS12-PRO) - 262 TL - Bunu önerebilirim. LED için anakart bağlantısına gerek yok yanındaki HUB ile kumanda ile LED kontrolü yapabilirsiniz.

Ayrıca eğer anakartınızda LED bağlantısı için ARGB(3 Pin 5V JRAINBOW) portu varsa ve fazladan PWM fan bağlantı portunuz varsa Raijintek IRIS 12 RBW ADD Adreslenebilir ARGB LED Fanlı 12cm Kasa Fanı - 85 TL fiyata bu fandan 3 adet(255 TL yapıyor) önerebilirim. ARGB portu yoksa sadece LED yanmaz PWM bağlantısını yapmanız yeterli fanın dönmesi için.

Eğer anakartınızda ARGB portu yoksa ve 2. önerimdeki fanı almak size mantıklı gelmez ise Arctic F12, 120mm 4Pin PWM, 1350 RPM, Siyah Kanat Siyah Çerçeve Kasa Fanı (AR-ACFAN00203A) - 68 TL bu fanı önerebilirim size.

bende a320m-f anakart var onda rgb ve argb yok diye biliyorum önerdiginiz kitin stogu azalmıs ben max 3 gün içinde alıcam o ürün kalmazsa baska ürün oneriniz varmıdır kit olarak

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Anakartınızda hiçbir RGB desteği yok kumandalı ürünlerden almanız gerekiyor doğrudur. Aerocool ürün size göre bir ürün. Siz eğer stok biterse ve alamazsanız tekrar yazın o günün şartları ve piyasası ile bakıp önerinizi yaparım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri