21.000-25.000 TL 25K Gaming Laptop Öneri

SteeL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
intel
Ekran Kartı
4060
Herkese merhaba 25k bütçem var. gamin laptop almayı düşünüyorum.
kriterlerim şunlar ;

Pil tasarrufu ile ilgili her şey açıkken chrome kullanımında min 4 saat kadar götürmesi gerekli
kasa ve ekranı biraz iyi olursa iyi olur .

Bu bilgisayar nasıldır ;

ilkergul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Gaming için istiyorsanız 512 gb çok yetersiz bir boyut ek olarak 8 gb ram de çok yetersiz.

ilkergul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ekran kartının 140w ile çalıştığını yazmışlar bu iyi bir şey lakin 4050 çok beğenilen bir kart değil diye biliyorum kullanan birinden yorum almanız daha sağlıklı olacaktır.

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Paylaştığınız laptop %45 ntsc
Şu laptop &100 sRGB. Sanki bu daha iyi olur. İşlemcisi de biraz daha performanslı.

rmysaaygn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Selamın Aleyküm , kardeşim monster kullanıyor şu sıralar indirimleri varmış göz atmak istersen bir bak derim .

piroemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Selamın Aleyküm , kardeşim monster kullanıyor şu sıralar indirimleri varmış göz atmak istersen bir bak derim .
laptop alacakken son seçimim olur. gürültüsünden ve son zamanda çıkan sorunlarından sonra monster istediği kadar indirim yapsın benim için bitmiştir. ben yaklaşık 2 yıl önce acer nitro 5 an517-52 modelini almıştım gayet memnunum ekran kalitesi olsun (hatta ekranını ayriyeten övebilirim msi g2422 aldım geçen ve onun ekranından daha kaliteli geliyor gözüme.), gerek malzeme kalitesi olsun çok güzel kendini geliştirmiş acer.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri