26.04.2022 PC Hocası Sistem Toplama Rehberi

PhsyX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Hocam foruma özel alım için aldım diye yazayım belki bisiler çıkar neyse alalım

Furkiburki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Selamlar arkadaşlar,

Sinerji Bilgisayar ile yarın saat 17:30'da yeni sistem toplama rehberi yayında olacak. Smokinli bir sistem merak etmeyin. Fiyatı parça özelliklerine göre inanılmaz iyi. Satış ise saat 18:00'da açılacak. Yani videoyu yarım saat erkenden izleyip, sonrasında ürünü satın alabileceksiniz.

• Webe özel stok adedi: 70
• Mağazaya özel stok adedi: 30

TOPLAM: 100 stok (100 stok bittikten sonra kampanya sona ereceği için, fiyat kademeli olarak artacak)

FORUMA ÖZEL SİSTEMİ AYRICA ALABİLECEK MİYİZ?

Evet alabileceksiniz. Forum kullanıcılarına toplam 10 adet stok ayrıldı. Bunun 5 tanesi İstanbul'da yaşamayanlar için online satış olacak. Diğer 5 tanesi de İstanbul'da olup ürünü gidip alabilecekler şeklinde hazırlandı.

Foruma özel ürün satışı 27.04.2022 tarihinde yapılacak. Yine kriterler şu şekilde;

1-) Foruma katılım tarihi eski olan önceliklidir.
2-) Forumdaki mesaj ve konu sayısı daha çok olan kişi önceliklidir.

PC Hocası Forum'a ne kadar çok katkınız olduysa, o kadar çok bu ürün ve sistemlerden faydalanma imkânına sahip oluyorsunuz.

Dip Not V1: Sinerji Bilgisayar mağazaya özel kredi sistemi de getirmiş. Yani kredi kartı kullanmadan, ürünü mağazada kredi çekip de alabiliyorsunuz. Bu da ilginç bulduğum bir ayrıntıydı paylaşmak istedim.

Dip Not V2: Stok sayıları gerçek ve beyan neyse o şekilde satılmak zorunda arkadaşlar. Erkenden bilgisini veriyorum ve elimden gelenin "EN İYİSİNİ" yapmaya çalışıyorum. Bizim yanımızda olan ve destekleyen arkadaşlar her zaman önceliğimizdir. Yeter ki her şey şeffaf olsun. Bunu da gerek forumdan, gerek videodan en detaylı şekilde paylaşıyorum.

Hadi hayırlı olsun..
Hocam giriş yaptınız, orta yarın inşallah e bide haftaya güzel fiyata üst seviye yaparsan bizde seviniriz artık..

Salzador

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
65
11k altı olacak dedi.
10k altı

11k altı diye duydum fiyatı ama
AMD olacakmış hocam
RX Ekran kartı olucakmış. Fiyatıda Sanırım 12K Altı.
Fiyatı Ne Kadar Olucak ?
Rx 6600 olacak fiyatta tahminimce 10.499
Eğer 6600xt olsaydı 12.499 ve şahsi görüşüm 10.500 rx 6600 için sadece 1.500 liralık bir kazanç var gibi gözüküyor şuanki piyasada. Gerçi piyasa şuanda fahiş yavaş yavaş düşüşte onun dışında, şuanda rekabet var toplu sistem satışları için ancak sadece PC HOCASI ekibi bu işi hakkıyla yaptığını düşünüyorum hem bu ekip sayesinde ürün satışlarında sıcak bir satış oluyor hem alıcı hem satıcılar avantajlı çıkıyor. İki tarafında kazanmasını sağlayan sağlam bir ekip izleyiciler ve sizi sevenler adına teşekkür ederim pc hocası ekibi ve emektarlarına.

Salzador

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
65
Hocam inşallah xt modeli seçme şansımız olur 1000 lira farkla

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri