Çözüldü 2600 TL bütçeye Monitör önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EnesONC26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Öncelikle merhaba yeni monitör alicam fakat 2 model arasında kaldım 1. MSİ OPTİX G24C6 2. SAMSUNG ODYSSEY G3 LS24AG300 iki monitörü hem öven de var gömen de sizce hangisi tercih etmeliyim ?

MM33

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
SAMSUNG ODDYSEY G3 alın hocam msi monitörler de çok fazla ölü piksele denk geliyor kullanıcılar.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
G3 üründe Ghosting sorunu şikayeti %50 ihtimalle ya başınıza gelecek yada gelmeyecek. MSI üründe çok başarılı sayılmaz aslında ama ben MSI seçerdim. Bu arada bütçenizi belirtirseniz alternatif sunarım.

cengizhanarda

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben de bu iki monitör arasında kalmıştım ve iki gün önce MSI Optix G24C6 aldım hepsiburada üzerinden. Hafif bir ghosting problemi dışında renkler vs. çok canlı ve hiç ölü piksel çıkmadı hocam. Samsung'un yorumlarında 5-6 kişi ghosting sorunu var demiş, MSI'da yazan olmamış bu yüzden ben de MSI monitörü tercih etmiştim. Oyunlarda değil de masaüstünde fare işaretinin altında hafif ghosting yaşıyorum onun dışında sorun yok, bu yaşadığım soruna da normal diyor bazı arkadaşlar.

KS

EnesONC26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ben de bu iki monitör arasında kalmıştım ve iki gün önce MSI Optix G24C6 aldım hepsiburada üzerinden. Hafif bir ghosting problemi dışında renkler vs. çok canlı ve hiç ölü piksel çıkmadı hocam. Samsung'un yorumlarında 5-6 kişi ghosting sorunu var demiş, MSI'da yazan olmamış bu yüzden ben de MSI monitörü tercih etmiştim. Oyunlarda değil de masaüstünde fare işaretinin altında hafif ghosting yaşıyorum onun dışında sorun yok, bu yaşadığım soruna da normal diyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri