27Inch 2K Monitör Ps5 120Fps Uyumu

Yusker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Bu monitörü almayı düşünüyorum ama ps5 ile uyumlu olur mu ve fps oyunlarında da normal hikayeli oyunlarda da 120 fps 2k tam performans alabilir miyim ona göre bu monitörü almayı düşünüyorum

KS

Yusker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Çok fazla yorum yapılmış bir şeyler söylenmiş etmiş ps5 aldım tam performans almak için monitör de alıcam normalde full hd alacaktım ama bu 2k monitörün özellikleri çok iyi bende sormak istedim 2k olupta 1080p ye kitlerse kötü olurdu teşekkürler

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,308
Reis 2k 120fps fps olmuyor 😃 2k ya çektiğimde monitör 2k dan full hd ye dönüyor görüntü bozuluyor haliyle
Nasil yani?

PS5 konsolu, HDMI 2.1 özelliğinin yanı sıra 4K 120 Hz video çıkışını da destekler. Bu yeni teknoloji piyasada tam olarak desteklenmediği için Sony Interactive Entertainment, performansı artırmak ve konsol kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmak için TV üreticileriyle birlikte çalışmaktadır.

KS

Yusker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Nasil yani?

PS5 konsolu, HDMI 2.1 özelliğinin yanı sıra 4K 120 Hz video çıkışını da destekler. Bu yeni teknoloji piyasada tam olarak desteklenmediği için Sony Interactive Entertainment, performansı artırmak ve konsol kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmak için TV üreticileriyle birlikte çalışmaktadır.
Ps5 slim en güncel sürümü aldım 2k 60hz i veriyor bir sorun yok ama 120fps destekleyen oyunlarda monitörü 120hz e çekip görüntü de 2k dan full hd ye çekiyor bunu kendi otomatik yapıyor nasım düzelteceğimide bulamadım ve monitörün kendi hdmı kablosunu kullanıyorum ps5 slim in içinden çıkanı değil ama sorunun onla alakalı olduğunu sanmıyorum sizce ne yapabilirim

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,308
Ps5 slim en güncel sürümü aldım 2k 60hz i veriyor bir sorun yok ama 120fps destekleyen oyunlarda monitörü 120hz e çekip görüntü de 2k dan full hd ye çekiyor bunu kendi otomatik yapıyor nasım düzelteceğimide bulamadım ve monitörün kendi hdmı kablosunu kullanıyorum ps5 slim in içinden çıkanı değil ama sorunun onla alakalı olduğunu sanmıyorum sizce ne yapabilirim
Ps ayarlardan 2k ya al cozunurlugu 120hz i her daim ac

KS

Yusker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ps ayarlardan 2k ya al cozunurlugu 120hz i her daim ac
2k ya sabitledim ama HDMI kablosu 2.1 değilmiş monitör den çıkan 2.1 sanıyordum ben . 2k ya sabitledikten sonra apex legends açtım ve 120 fps yapmaya çalıştım oyun bana 2k da 120fps/hz kullanmak istiyorsan 2.1 özelliğine sahip kablo almalısn diye uyarı verdi yarın bi kablo alıcam öyle denicem önerebileceğin iyi kaliteli bir 2.1 kablo var mı

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,308
2k ya sabitledim ama HDMI kablosu 2.1 değilmiş monitör den çıkan 2.1 sanıyordum ben . 2k ya sabitledikten sonra apex legends açtım ve 120 fps yapmaya çalıştım oyun bana 2k da 120fps/hz kullanmak istiyorsan 2.1 özelliğine sahip kablo almalısn diye uyarı verdi yarın bi kablo alıcam öyle denicem önerebileceğin iyi kaliteli bir 2.1 kablo var mı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri