27K Sistem Önerisi

furkan.kartaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
26 27 bin TL Asuslu Hazır Sistem Masüstü Bilgisayar Almayı Düşünüyorum İnternete Uygun Bilindik Siteler Var Güveneyorum Ne Yapmam Gerekiyor Yardımcı Olurmusunuz

1. Site İnce Hesab
Gaming gen tr

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
İkiside güvenilir siteler, full asus sistem arıyorsanız sitelerde öyle bir sistem olacağını zattetmiyorum.

KS

furkan.kartaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Mesela kasa Asus anakart Asus rem farkı rgb falan öyle

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
12400f 3070ti toplanabilir. Hangi ürünler asus olacak? Zorunlumu bu çünkü gereksiz gibi geldi?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Ya o biraz göreceli ya he Asus sevdan varsa onu bilemem ama sistem alırken gerçekten de paranızın son kuruşuna kadar hakkını alın istiyorum
Yani sonuçta sistem full asus olsada bunun önemi yok sistemi kullanırken umrunda olmayacak, hatta coil whine asusda daha çok yaşanıyor diye duydum.

Addoganli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Son düzenleme:

eren1999

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Sitede işlemci stoku yok diyor, isterseniz bekleyin veya (bildiğim kadarıyla) mağazaya gidip aynı sistemi isterseniz alabiliyorsunuz. Genelde mağazada stok oluyor.

Bu attığım sisteme soğutucu her türlü gerekiyor değil mi?
Biyere kadar stok fan varsa idare eder ama sonrasında performans kaybı yaşamamak için isteyebilir bende sistem toplayacağım 25-30 k bütçem var ama bir türlü karar veremiyorum internetten almak istemiyorum Kayseri'de yaşıyorum vatandan toplayacağım büyük ihtimalle

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
216
MSI sistem ram 2x olacak şekilde,

28.295,22 TL yapıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri