Öneri 2K Monitör Önerisi

JustPeder

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar yeni bir monitör almak istiyorum 2K Kalitesinde 27 inç veya 32 inç düzeylerinde monitör önerisi olan var mı acaba
Şu an Dell S2721DGFA bu modeli veya Samsung Odyssey g5 düşünüyorum ama kararsız kaldım daha iyi önerileriniz varsa bekliyorum

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
bütçe nedir

dell 9k olduğuna göre bütçen 9-10k diye tahmin ediyorum bu model dell modelinden daha iyi görüntü verir üstelik teknolojisi daha iyi dell de panel kalitesi açısından çok iyi fakat bir nano ips yapmaz
incelemesi burda

Son düzenleme:

Emiir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Merhabalar yeni bir monitör almak istiyorum 2K Kalitesinde 27 inç veya 32 inç düzeylerinde monitör önerisi olan var mı acaba
Şu an Dell S2721DGFA bu modeli veya Samsung Odyssey g5 düşünüyorum ama kararsız kaldım daha iyi önerileriniz varsa bekliyorum
2K'da curved alınmaz hocam ya üstteki arkadaşın attığı LG ya da sizin attığınız Dell bu bütçelerde en iyi seçenekler.

KS

JustPeder

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bütçe nedir

dell 9k olduğuna göre bütçen 9-10k diye tahmin ediyorum bu model dell modelinden daha iyi görüntü verir üstelik teknolojisi daha iyi dell de panel kalitesi açısından çok iyi fakat bir nano ips yapmaz
incelemesi burda

10K Max hocam

2K'da curved alınmaz hocam ya üstteki arkadaşın attığı LG ya da sizin attığınız Dell bu bütçelerde en iyi seçenekler.
Hocam 2k için neden curved monitör alınmaz

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015

Emiir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
10K Max hocam

Hocam 2k için neden curved monitör alınmaz
Ghosting çok fazla oluyor bu sadece 2k da değil ama 2k da görüntü kalitesi yüksek olduğu için IPS olması da önemli renklerin başarısı açısından.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri