2K Monitör Önerisi

Mota

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba ben 3 monitör arasında kaldım yalan yok baya bir insana da söyledim ama net bir cevap alamadım maalesef siz yardımcı olursanız çok sevinirim. Renkler canlı ve güzel olsun herkes ister ama benim gibi hem hikayeli hemde rekabetçi fps oyunu oynayan biri de yüksek hz istiyor o yüzden çok arada kaldım sizce ne almalıyım hepsi birbirine yakın ama kronik sorunu varmıdır bilemedim .1.si

ASUS 27" TUF GAMING VG27AQML1A​

2.si

Dell Alienware AW2724DM 27​

3. İse bu

MSI G274QPX 27"​

Artık hangisi 1 gtg hangisi 10bit bakmaktan karıştırdım resmen :) 15 bin tl civarlarında bakıyorum hep aynı kapıya çıkıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. :)

rkaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Twisted minds tm27Qhd165ips buna bakmanı tavsiye ederim. 6.1k ya geçen hafta teknosadan bahar indirimlerinde aldım. Tek eksiği pivot ayak . Sorun olur dersen piyasada uyumlu 1 1.5k ya güzel pivot ayaklar var. Ben 1 haftadır cyberpunk cs2 ve callof duty mw3 oynuyorum gayet memnunum renk doygunluğu vs çok iyi. Freesync gsync desteği de mevcut. 15k vermek yerine bunu değrrlendirmeni tavsiye ederim. Kalan parayla yükseltmek istediğin bi parça anakart ram vs. Ya da kulaklık mouse ....

Kaan63

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
3 monitörde güzel yazdıklarından birini alacak olsaydım aw2724dm alırdım daha dolu dolu bence freesync premium pro, hdr600 vs.
4. bir seçenek istersen daha f/p dell g2724d bakabilirsin

KS

Mota

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
aw2724dm ve vg27aqml1a arasında kaldım sırf r6 için 240 hz var diye asus tercih edicem gibi zaten gerçek 10bit ve 1gtg ama yinede teşekkürler :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri