2K Monitör Tavsiyesi

mert.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Arkadaşlar 2k ips panel bir monitör arıyorum.
geri ödeme kampanyası ile 7600 tl ye geliyor. Bu fiyata alınır mı?

hypocrete

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
geri ödeme kampanyası nasıl oluyor sitede göremedim

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Fiyat güzel alınır l. Tek sorunu overshoot oranı. Harf FPS ci değilsen rahatsız etmez.

KS

mert.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
geri ödeme kampanyası nasıl oluyor sitede göremedim
Asusun yaptığı bir kampanya. Kampanyaya katılan bazı firmalardan ( vatan bilgisayar- gaming gen vs.) kampanya dahilindeki asus ürünü aldığında belli miktarını iade alabileceğin bir olay. Tarayıcına asus geri ödeme kampanyası yazarsan orada hangi ürünler dahil, hangi firmalar katılmış detaylıca bulabilirsin.
Bence alınır hocam.
Teşekkür ederim hocam.
Evet güzel monitör
Teşekkürler.
Fiyat güzel alınır l. Tek sorunu overshoot oranı. Harf FPS ci değilsen rahatsız etmez.
Goat v.2 istediğim gibi olmazsa 4070 ti bir sistem toplamayı düşünüyorum. Ondan dolayı bu sisteme de 2k almak istiyorum. Teşekkürler.

hypocrete

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Asusun yaptığı bir kampanya. Kampanyaya katılan bazı firmalardan ( vatan bilgisayar- gaming gen vs.) kampanya dahilindeki asus ürünü aldığında belli miktarını iade alabileceğin bir olay. Tarayıcına asus geri ödeme kampanyası yazarsan orada hangi ürünler dahil, hangi firmalar katılmış detaylıca bulabilirsin.

saolun mesajı yazdıktan sonra bulmuştum

ben aldım bu monitörü piyasadaki en uygun fiyat galiba

ben de yeni masaüstü bakıyorum ve goat v2'yi bekliyorum o çıkana kadar dolar fırlamaz inşallah

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Senin attığın q modeli 2019 üretimli benim attığım qz modeli ve 2022 modeli daha yeni ayrıca daha az güç tüketimine sahip.

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Konuda aq nün 7600tl ye geldiği yazıyor ama geri ödeme ile. Geri ödeme ile daha ucuza geliyorsa tabii aqz almak daha iyi olur.
Aq da geri ödeme varsa mantıken aqz de de vardır diye düşündüm. Olup olmadığını bilmiyorum. Dediğin gibi hangisi düşükse onu almak daha mantıklı.

Dogn Mavs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
monster aryond a32 1.3 kullanıyorum gayet memnunum freesync ve g-sync özelliği var 7000 tl idi en son
düzenleme: VA panel

Son düzenleme:
KS

mert.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Ben de aslında ilk olarak aqz'yi almak istemiştim. Listeye baktığımda aq'nın olduğunu görüp aqz ile özelliklerini kıyasladım. Güç tüketimleri ve çıkış yılları haricinde aynı olduğunu farkettim. Güç değerine takılmadım. Çıkış yılının da bir etkisinin olup olmadığı hakkında bilgi sahibi değildim. Konuya cevap veren arkadaşların olumlu geri dönüşleri ve bütçeme daha uygun olmasından kaynaklı aq'yı tercih ettim. Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.
monster aryond a32 1.3 kullanıyorum gayet memnunum freesync ve g-sync özelliği var 7000 tl idi en son
düzenleme: VA panel
Dostum dün akşama kadar ben de o monitöre f/p gözüyle bakıyordum. Forumda hakkında çok olumlu bir şeye rastlamadım. Daha sonra bu monitörle karşılaşınca kararımı bu yönde verdim. Teşekkür ederim.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Ben de aslında ilk olarak aqz'yi almak istemiştim. Listeye baktığımda aq'nın olduğunu görüp aqz ile özelliklerini kıyasladım. Güç tüketimleri ve çıkış yılları haricinde aynı olduğunu farkettim. Güç değerine takılmadım. Çıkış yılının da bir etkisinin olup olmadığı hakkında bilgi sahibi değildim. Konuya cevap veren arkadaşların olumlu geri dönüşleri ve bütçeme daha uygun olmasından kaynaklı aq'yı tercih ettim. Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

Dostum dün akşama kadar ben de o monitöre f/p gözüyle bakıyordum. Forumda hakkında çok olumlu bir şeye rastlamadım. Daha sonra bu monitörle karşılaşınca kararımı bu yönde verdim. Teşekkür ederim.
Doğru kararı vermişsin. Hayırlı olsun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri