2K Monitör

konuray

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
Herkese Merhaba . şimdi 2k monitör alınca 1080p oyun oynarken film izlerken bozulmalar oluyor mu acaba . bir de bugun forumda okudum da mesela 2k oyunu şuanlık kaldırabılen bir sistem ilerde vram den dolayı kaldıramayabilir demişler.. bu konuda ramleri mi yükseltmek lazım oluyor yine 2k da oynamak için. mesela 16gb ram ise 64 yapsak yine 2k da oynayabiliyormuyuz

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,502
Herkese Merhaba . şimdi 2k monitör alınca 1080p oyun oynarken film izlerken bozulmalar oluyor mu acaba . bir de bugun forumda okudum da mesela 2k oyunu şuanlık kaldırabılen bir sistem ilerde vram den dolayı kaldıramayabilir demişler.. bu konuda ramleri mi yükseltmek lazım oluyor yine 2k da oynamak için. mesela 16gb ram ise 64 yapsak yine 2k da oynayabiliyormuyuz
Vram olayı ekran kartının kaç gb olduğu ile alakali

KS

konuray

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
diğer konu daki bilginiz nedir 2k monitörle 1080p oyun ve 1080p film izlersem düzgün göstermiyor mu. görüntüde bozulmalar mı oluyor

KS

konuray

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
yani alırken 2k monitör alayım 2-3 seneye 1080p oyun kalmaz herhalde gibi düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum bilmem ama . yani oyun çıkarmazlar gibi

Senolix

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
2k monitör kullanıyorum bir çok video film platformlarda zaten standart 1080p yayınlıyorlar ben herhangi bir "aaa 2k montör aldım 1080p bozuk gösteriyor tüh diye bir şey yaşamadım" gayet memnumum ileride sistemin yetmediği zamanlarda sistemini günceller monitörünü kullanmaya devam edersin bence sen yine bir araştır iyice tart

Mehmet han

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
yani alırken 2k monitör alayım 2-3 seneye 1080p oyun kalmaz herhalde gibi düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum bilmem ama . yani oyun çıkarmazlar gibi
senin düşüncen çok yanlış şuan her gecen gün yeni oyunlar çıkıyor ve sistem gereksinimleri artıyor 2k monitör alman demek seni baya bi sene görmesi demek ama senin burda yazdığın çok saçma bilgine

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri