Forza 5 Drift

Aylizz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Forza da nasıl oversteer,understeer yapabilirim ve powerslide bunu öğrenmem lazım hiç bir yerde öğrenemedim
(M4 COMP)
(F90CS)

Ayarlarım drift için ayarlı zaten

KS

Aylizz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sorulan soruya cevabım silinmiş sorusu ama ben cs diyorum normalde f90 ama cs yazınca daha sık oluyor PQJSPQJDPQJD CS yok diye biliyorum oyunda ama m5 competition var onu satın aldım m4 csl var birde

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,502
Sorulan soruya cevabım silinmiş sorusu ama ben cs diyorum normalde f90 ama cs yazınca daha sık oluyor PQJSPQJDPQJD CS yok diye biliyorum oyunda ama m5 competition var onu satın aldım m4 csl var birde
Forzadan nasıl zevk alıyorsunuz onuda merak etmiştim de :D Bende indirdim hatta nerdeyse bütün arabalardan var ama zevk alamıyorum eğlenceli gelmiyor

KS

Aylizz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Forzadan nasıl zevk alıyorsunuz onuda merak etmiştim de :D Bende indirdim hatta nerdeyse bütün arabalardan var ama zevk alamıyorum eğlenceli gelmiyor
Kişisel aslında ya grafiklerine bakmıyorum oyunda arabadan çıkan ses mesela r35 kullanırken gerçeğiyle neredeyse birebir aynı farkı yok neredeyse yada engineyani motor v8 aynı sesi duyuyorum mesela ferrari sf90 stradale bu arabada v12 sesine aşık birisi olarak gerçeğiyle bire bir neredeyse sesi the crew falan onlara uzağım ben asettoya da öyle kişisel bir tercih aslında

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,502
Kişisel aslında ya grafiklerine bakmıyorum oyunda arabadan çıkan ses mesela r35 kullanırken gerçeğiyle neredeyse birebir aynı farkı yok neredeyse yada engineyani motor v8 aynı sesi duyuyorum mesela ferrari sf90 stradale bu arabada v12 sesine aşık birisi olarak gerçeğiyle bire bir neredeyse sesi the crew falan onlara uzağım ben asettoya da öyle kişisel bir tercih aslında
sf90 nı nasıl alabildin acaba?
asettoda var oda çok saçma geliyor forzayı bir hevesle almıştım ama galiba direksiyonuz çöp konsolla bile zevk alamadım

KS

Aylizz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
asettoda var oda çok saçma geliyor forzayı bir hevesle almıştım ama galiba direksiyonuz çöp konsolla bile zevk alamadım
bekle hatırladım singleda da ve onlineda da var 2 yıl önce pointler ile yani puanlar ile alabiliyordun

varda almak imkansız gibi birşey bende vardı 150m e satışa koymuştum hemen satıldı. Tekrar almak için baktım hiç satışta görünmüyordu
ben pointle almıştım 100 pt mi neydi

alperents61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam konuya pat diye girdim ama direksiyon seti demissiniz f/p olarak v902 alınırmı yoksa biraz daha sıkıp yani 2 3 ay v955 almakmı mantıklı yoksa diğer türlü g29 u da geçtim oara israfımıdır direksiyon seti forza5 assetto var cok agirlik vermiycem takilmalik giricem arkla

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,502
Hocam konuya pat diye girdim ama direksiyon seti demissiniz f/p olarak v902 alınırmı yoksa biraz daha sıkıp yani 2 3 ay v955 almakmı mantıklı yoksa diğer türlü g29 u da geçtim oara israfımıdır direksiyon seti forza5 assetto var cok agirlik vermiycem takilmalik giricem arkla
g29 para israfıdır (baya eskidiği için) en az kayışlı 900 derece bir direksiyon almak lazım bence
eğer sadece takılacaksan g29 tatmin eder

KS

Aylizz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
g29 bende kullanmıştım iyi ya öneren çoğu kişi olur zaten fiyat performansı açısından

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri