Soru 3 Toplama Sistem

RaporsuzDeli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
İşlemci
Yol
Ekran Kartı
Yok
Merhaba herkese , görseldeki 3 sistem arasında hangisini tercih etmeliyim ?

(2.kasanın fiyatı kasa 41k)

Ekli dosyalar

• Screenshot_20241020_195958_Chrome.jpg
    Screenshot_20241020_195958_Chrome.jpg
    366.4 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_20241022_180048_Facebook.jpg
    Screenshot_20241022_180048_Facebook.jpg
    316.9 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_20241022_180135_Facebook.jpg
    Screenshot_20241022_180135_Facebook.jpg
    389 KB · Görüntüleme: 28

gaminglaptopcu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Kütahya doğumlu Uşak'ta oturan bir Denizli'li
Max bütçen nedir? Ona göre karar verelim ama 2. Fotoğrafdakini eliyorum 40 binin üstüne çıkabilirsen ne âlâ o zaman sana 3. Fotoğrafdakini öneriyorum ekran kartı çok güzel ve 32 GB demi Ram belleği, 6000 MHz ram bellek SSD de güzel sadece bir defa almışlığı kalite görmen açısından işlemciyi Ryzen 5 den 7 7800x3d var mesela illa yedibinsekizyüz olcak diye bişey yok Ryzen 7 ye çek hangi model ısınıp da arıza sorun çıkarmıyorsa onu taktır. Şimdi ilerisini düşünmekte iyi bişey garantiye al kafanı rahat tut "bak keyfine" yani Kebabçı Celal in dediği gibi(içerde dizi repliği) :)

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Max bütçen nedir? Ona göre karar verelim ama 2. Fotoğrafdakini eliyorum 40 binin üstüne çıkabilirsen ne âlâ o zaman sana 3. Fotoğrafdakini öneriyorum ekran kartı çok güzel ve 32 GB demi Ram belleği, 6000 MHz ram bellek SSD de güzel sadece bir defa almışlığı kalite görmen açısından işlemciyi Ryzen 5 den 7 7800x3d var mesela illa yedibinsekizyüz olcak diye bişey yok Ryzen 7 ye çek hangi model ısınıp da arıza sorun çıkarmıyorsa onu taktır. Şimdi ilerisini düşünmekte iyi bişey garantiye al kafanı rahat tut "bak keyfine" yani Kebabçı Celal in dediği gibi(içerde dizi repliği) :)
7800x3d manasız şekilde zamlandi. Stok çoğalana kadar eklemek enayilik olur.

KS

RaporsuzDeli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Bütçem 45k maksimum , ayrıca uzun süre yükseltme yapmam gibi duruyor

gaminglaptopcu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Kütahya doğumlu Uşak'ta oturan bir Denizli'li
Bütçem 45k maksimum , ayrıca uzun süre yükseltme yapmam gibi duruyor
Arkadaşım sen bence 3. Sistemi al geç istersen kusura bakma epeydir girmemişim buralara ekran kartı işlemci falan güzel yani 1.sisteme 45 verme zaten Max 45 k imiş bütçen az da olsa 2-3 bin TL cebinde kalsın yalnız render çizim artı oyun bunlar bilgisayarın sınırlarını acık zorlayabilir Adobe için sıkıntı yok, işlemciyi Ryzen 7 ye çıkar bence ekran kartın çok iyi çok güzel işlemciyi yazık etme bide darboğaz olayı olur mu bunda o yüzden işlemciyi yükseltmelisib diyorum lütfen. Bunu aldığında normal mevcut gelen işlemciyi söktürüp yakın çevrende bilgisayar oynayanın varsa uygun fiyata satarsın sonra o parayla da Ryzen 7 al.
Sistemin güzel yani uzun ömürlülük uzun ömürlülük ve vade için işi garantiye almak için yalvarıyorum:)Yanlışım varsa ve sana uymayan bir durum varsa lütfen bu mesajı gördüğünde güzelce belirtir misin?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri