35.000-45.000 TL 30-35K Arası Kasa Tavsiyesi

decenTRandy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
intel-amd fark etmez
Ekran Kartı
intel olacak min 4060ti
Merhaba
Başlıkta da belirttiğim gibi bu civarlarda f/p ürün arıyorum. Görselliğin herhangi bir önemi yok oyun performansı için istiyorum. Şimdilik 2k monitörüm yok ama ileride alacağım.

Bu pc'yi esas alıp RAM'i 32gb SSD'yi 1tb yaptım 37k'ya geldi

Önerilere açığım, zorlama yapmaya gerek yok bana yetmesi yeterli yayın falan açmayacağım sadece işten geldikten sonra 2-3 saat oyun oynayacağım. (DayZ, battefield 5, RDR2 gibi oyunlar oynuyorum)

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Merhaba
Başlıkta da belirttiğim gibi bu civarlarda f/p ürün arıyorum. Görselliğin herhangi bir önemi yok oyun performansı için istiyorum. Şimdilik 2k monitörüm yok ama ileride alacağım.

Bu pc'yi esas alıp RAM'i 32gb SSD'yi 1tb yaptım 37k'ya geldi

Önerilere açığım, zorlama yapmaya gerek yok bana yetmesi yeterli yayın falan açmayacağım sadece işten geldikten sonra 2-3 saat oyun oynayacağım. (DayZ, battefield 5, RDR2 gibi oyunlar oynuyorum)
msi ventus 2x almanı kesinlikle tavsiye etmem
Şu sistemi görselde attığım gibi özelleştirebilirsin. Hem anakartın daha iyi olur hem daha ucuz olur hem ekran kartın kötü soğutmaya sahip olmaz. Lexar marka ram hoşuna gitmezse gskill flare seçebilirsin. Anakart marka hoşuna gitmezse asuslardan birini seçebilirsin

Ekli dosyalar

• 1709917311998.png
    1709917311998.png
    67.1 KB · Görüntüleme: 36

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri