35.000-45.000 TL 30-40 Bin Bandında Teknosa

Titaxl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Bilinmiyor
Ekran Kartı
Bilinmiyor
Merhaba ocakta elime 30 bin tl teknosa çeki geçecek bunu kasa toplamak için kullanmak istiyorum fakat sistemlerle ilgili pek bilgim yok teknosa üzerinden kasa toplamamda yardımcı olabilir misiniz 40 bine kadar çıkabilirim teşekkürler.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Merhaba ocakta elime 30 bin tl teknosa çeki geçecek bunu kasa toplamak için kullanmak istiyorum fakat sistemlerle ilgili pek bilgim yok teknosa üzerinden kasa toplamamda yardımcı olabilir misiniz 40 bine kadar çıkabilirim teşekkürler.
Çekiniz sadece Teknosa satıcısının sattığı ürünlerde mi geçerli yoksa başka satıcılar da dahil mi? Çünkü Teknosa'nın uygulaması pazaryeri gibi, birçok farklı firma satış yapıyor. Çünkü benim bildiğim Teknosa oem parça satışı yapmıyor.

KS

Titaxl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bütün satıcılar için geçerli

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Bütün satıcılar için geçerli
Yani bir bakındım da, doğru düzgün parça da yok. R5 7500f rtx4060-70 bir sistem toplardım ben olsam. Ssd- anakart - kasa yine var bir şeyler ama ekran kartı 4060 bakıyosun 15k en ucuz. İşlemci yok. Arama sistemi de kötü, aradığımı bulamadım. 4060 ekran kartı yazıyorum, bana gt710'dan 4080li laptoba kadar her şeyi gösteriyor. Başka bir ihtiyacınız varsa ona kullanın bence, veya laptoplara yönelebilirsiniz. Atom Bilişim'in falan sattığı hazır sistemler var bir de, onlara bulaşmanızı hiç önermem.

KS

Titaxl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yani bir bakındım da, doğru düzgün parça da yok. R5 7500f rtx4060-70 bir sistem toplardım ben olsam. Ssd- anakart - kasa yine var bir şeyler ama ekran kartı 4060 bakıyosun 15k en ucuz. İşlemci yok. Arama sistemi de kötü, aradığımı bulamadım. 4060 ekran kartı yazıyorum, bana gt710'dan 4080li laptoba kadar her şeyi gösteriyor. Başka bir ihtiyacınız varsa ona kullanın bence, veya laptoplara yönelebilirsiniz. Atom Bilişim'in falan sattığı hazır sistemler var bir de, onlara bulaşmanızı hiç önermem.

Bu sistemler mantıklı mı peki

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
KS

Titaxl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Up, var mı başka tavsiyesi olan arkadaşlar? Yine teknosa çeki senaryosu üzerinden

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri