30 Bin TL Sistem Toplama

charmendeR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhabalar, ben ağırlıklı olarak CS:GO ve Valorant tarzı fps oyunları oynayacağım. Arka planda Discord vb açık olacak. Yayın yapma, edit vb amaçlarım yok. Beni yaklaşık 5-6 yıl götürecek sağlam bir bilgisayar istiyorum. Önerilerinize açığım, yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

shwif

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Merhabalar, ben ağırlıklı olarak CS:GO ve Valorant tarzı fps oyunları oynayacağım. Arka planda Discord vb açık olacak. Yayın yapma, edit vb amaçlarım yok. Beni yaklaşık 5-6 yıl götürecek sağlam bir bilgisayar istiyorum. Önerilerinize açığım, yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Bütçeniz istediğiniz kriterlere göre fazla sanki :D

furkan.kartaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
kafanda hangi ekran kartı var işlemci rem ankart MHz’leri

KS

charmendeR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Kafamda net bir ekran kartı belirleyemedim. 2K çözünürlük ayarlarında bir sistem istiyorum. Ekran kartı Nvidia olursa daha iyi olur ama AMD ekran kartına da hayır demem.

Bütçeniz istediğiniz kriterlere göre fazla sanki :D
Hocam ileriye de dönük olursa iyi olur diyerek kendimi avutuyorum lakin ülke de her şey uçuşta.. Daha düşük bir fiyat bandına geliyorsa ben ona da kabulüm.

KS

charmendeR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
kafanda hangi ekran kartı var işlemci rem ankart MHz’leri
Ekran kartı konusunda net fikrim yok hocam, 16GB Ram mümkünse 3600MHz olmasını istiyorum. İşlemci de çok fark etmiyor ama AMD olsun diyorsak 5600X tercih etmeyi düşündüm. Intelde seçim yapamadım, öneriniz nedir?

furkan.kartaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Kafamda net bir ekran kartı belirleyemedim. 2K çözünürlük ayarlarında bir sistem istiyorum. Ekran kartı Nvidia olursa daha iyi olur ama AMD ekran kartına da hayır demem.

Hocam ileriye de dönük olursa iyi olur diyerek kendimi avutuyorum lakin ülke de her şey uçuşta.. Daha düşük bir fiyat bandına geliyorsa ben ona da kabulüm.
bu sisteme bak

shwif

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
3060ti da yeterli olur aslında

furkan.kartaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Ekran kartı konusunda net fikrim yok hocam, 16GB Ram mümkünse 3600MHz olmasını istiyorum. İşlemci de çok fark etmiyor ama AMD olsun diyorsak 5600X tercih etmeyi düşündüm. Intelde seçim yapamadım, öneriniz nedir?
Link attım orda özeleştriliyor bende bu sistemden aldım sol köşede hazır sistem var tıkla asus msi var siteyi beğenmedim dersen başka site atarım

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Hazır varmı öyle
Tek tek toplama. Bu fiyatlarda daha iyi oluyor

Hocam sistemdeki parçaları atabilir misin?
Anakart:

İşlemci:

Ram:

Ekran Kartı:

SSD:

İşlemci Soğutucu:

Kasa:

PSU:

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Fps oyunları oynuyorsan işlemcini i5 13600k ekran kartın 3070-3070ti olabilir, toplama sana uyar değilmi?

Kaladron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri