300-400 TL arası masa önerisi?

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocalarım çok abartmadan 300-400 liralık bir masa almayı düşünüyorum şu modeller arasında kaldım :

Buradaki bimde geçen hafta 450 liraya sürünüyordu indirim bekledim gelmedi

Diğeri ise dün 300 lira olup bugün 450 olan şu ürün:
Kasayı üste alacağım hangisi daha sağlam, dayanıklı olup fiyatını hakediyor kestiremedim

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
450 lira olan ahşap masadan arkadaşımda da var. En mantıklı tercih olacaktır sağlamlık ve kullanışlılık konusunda.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Hocam ilk ürün bana hiç iyi gelmedi. Tasarım için ayakların görüntüsünu iyi yapmışlar da bu bütçede ve segmentte o ayaklar iş yapmaz bana göre. Suntasi da çok düzgün gelmedi. Zaten yorumları okursanız bir tane düzgün satışi bile yok. 2. Ürün en azından bağlantı noktaları ve tasarımı sayesinde bana iyi gibi geldi. Suntasi da ortalama denebilir. Yorumlara göz atınca alınabilir gibi duruyor. Ben 2. Yi tercih ederdim.

GrindyBoi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
hocam 1. masa bana biraz kullanışsız geldi görünüşü de tabure gibi maşallah 2. hem çok daha iyi görünüyor hem rafları kullanabilirsiniz.

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
450 lira olan ahşap masadan arkadaşımda da var. En mantıklı tercih olacaktır sağlamlık ve kullanışlılık konusunda.
Benim de kafama yatıyor hocam proware 1000 lira olacak ne yaşadı bilmiyorum ama ahşap tatlı geldi. Tek korkum arkadaşım desteği yetmiyor dedi ek parça ister diye çekiniyorum (sallanmaması için )

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam ilk ürün bana hiç iyi gelmedi. Tasarım için ayakların görüntüsünu iyi yapmışlar da bu bütçede ve segmentte o ayaklar iş yapmaz bana göre. Suntasi da çok düzgün gelmedi. Zaten yorumları okursanız bir tane düzgün satışi bile yok. 2. Ürün en azından bağlantı noktaları ve tasarımı sayesinde bana iyi gibi geldi. Suntasi da ortalama denebilir. Yorumlara göz atınca alınabilir gibi duruyor. Ben 2. Yi tercih ederdim.
hocam 1. masa bana biraz kullanışsız geldi görünüşü de tabure gibi maşallah 2. hem çok daha iyi görünüyor hem rafları kullanabilirsiniz.
Aslında Taner hocam incelemişti ayaklar eksik olmazsa güzel iş çıkarıyor, sunta kalitesinden korktum açıkçası. Diğer masa da tam tersi ceviz üstü taş gibi ayakların desteği sıkıntı

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Yani arka çapraz kısmlar sallanmayı büyük biktar azaltıyor. Raf kısmı da ek sağlamlık katıyor. Benim IKEA Malm masam bile bir miktar sallanıyor illaki. Masayı iyi monte edersen çok şikayetçi olacağın bir sallanma yaşayacağını sanmıyorum.

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Yani arka çapraz kısmlar sallanmayı büyük biktar azaltıyor. Raf kısmı da ek sağlamlık katıyor. Benim IKEA Malm masam bile bir miktar sallanıyor illaki. Masayı iyi monte edersen çok şikayetçi olacağın bir sallanma yaşayacağını sanmıyorum.
Bu fiyatlara daha iyi seçenek yok gördüğüm kadarıyla alternatif öneri gelmezse bu masa için beklemeye başlayacağım belki indirim vs gelir

oomer20

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Hocalarım çok abartmadan 300-400 liralık bir masa almayı düşünüyorum şu modeller arasında kaldım :

Buradaki bimde geçen hafta 450 liraya sürünüyordu indirim bekledim gelmedi

Diğeri ise dün 300 lira olup bugün 450 olan şu ürün:
Kasayı üste alacağım hangisi daha sağlam, dayanıklı olup fiyatını hakediyor kestiremedim
Ben 2. Calisma masasını aldım gayet memnunum

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Dostum bu arada 1674 değerlendirmesi var. Alanların da yarısı değerlendirme yapmasa 3000 adet falan satışı var. Bir bak istersen az puan verenler neden vermiş.

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Dostum bu arada 1674 değerlendirmesi var. Alanların da yarısı değerlendirme yapmasa 3000 adet falan satışı var. Bir bak istersen az puan verenler neden vermiş.
Demir destekleri çok hafif ve kurulumda dikkat etmek lazım vida delikleri yok o sebeple kırmışlar, masanın üstü on numara ceviz ama alt profil hafif hocam okuduğum kadarıyla

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Ben demin ayakları tek ahşabını tek alsan nasıl olurdu diye baktım da. Ayaklar 400 TL civarı ama ahşap yok bulamadım uygun fiyatlı. O şekilde de bakabilirsin ayrı ayrı.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,
Bofigo Masa aldım senin seçtiğin ikinci masanın benzeri. Elinde montaja yardımcı olarak ekipman yok ise çok uğraştıracak. Kurulum kitapçığı çok basit bir şekilde tasarlanmış. Benim kullandığım masa biraz sallanıyor. Müsaitlik durumunda 2-3 tane ek aparat alıp duvara sabitlemeyi planlıyorum. Fiyatına göre alınabilir. Tek sıkıntı 60cm'lik derinlik bana yeterli gelmedi. Evde imkanın var ise bir adet metre yardımı ile masanın boyutuna göre ufak bir çalışma yap. Monitör klavye yi zemine konumlandır ve 60cm'in yetip yetmediğine bak.

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Ben demin ayakları tek ahşabını tek alsan nasıl olurdu diye baktım da. Ayaklar 400 TL civarı ama ahşap yok bulamadım uygun fiyatlı. O şekilde de bakabilirsin ayrı ayrı.
Pahalıya gelir hocam ya onun yerine ek profil daha uygun sanki ya da sabitlemek
Selamlar,
Bofigo Masa aldım senin seçtiğin ikinci masanın benzeri. Elinde montaja yardımcı olarak ekipman yok ise çok uğraştıracak. Kurulum kitapçığı çok basit bir şekilde tasarlanmış. Benim kullandığım masa biraz sallanıyor. Müsaitlik durumunda 2-3 tane ek aparat alıp duvara sabitlemeyi planlıyorum. Fiyatına göre alınabilir. Tek sıkıntı 60cm'lik derinlik bana yeterli gelmedi. Evde imkanın var ise bir adet metre yardımı ile masanın boyutuna göre ufak bir çalışma yap. Monitör klavye yi zemine konumlandır ve 60cm'in yetip yetmediğine bak.
Derinlik şuanki masamdan daha iyi olur 40 cm falan derinlik, ekran yoruyor beni 27 inç olunca, oda da hayli kalabalık. Ölçüden ziyade duvarı delmeden sallanma ve ayaklara çözüm bulabilir miyim diye düşünüyorum

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Bu fiyata görünce söyledim aynı masa sanırım, geldiğinde yorumlarımı yaparım. Her ihtimale karşı demir profil buldum bir arkadaştan, demirler ince gelirse ek yapmayı düşünüyorum

Ekli dosyalar

• 1A463C6D-59B4-4712-9A0D-D4F4C4FE3165.png
    1A463C6D-59B4-4712-9A0D-D4F4C4FE3165.png
    302.7 KB · Görüntüleme: 5

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Yani bir çok alternatif sağlamlaştırma yöntemi bulunabilir. Dediğin gibi hele bir gelsin sonrasında ufak tefek aparatlarla daha da sağlamlaşır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri