+300 Fps Ama Akıcı Değil

©beko0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Öncelikle merhaba, 280 Hz 0.5 ms monitöre sahibim ekran kartım 4060 Ti işlemcim Ryzen 5 5600X RAM'ler 3600 MHz 32 GB, özellikle CS 2 de FPS yüksek olmasına rağmen görüntü akıcı değil ve sinir bozucu. NVIDIA Denetim Masası'ndan düşey senkronizasyonu açtıgımda sorun ortadan kalkıyor fakat input lag yaşıyorum. Konu hakkında yardımcı olabilecek var m

favian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Öncelikle merhaba, 280 Hz 0.5 ms monitöre sahibim ekran kartım 4060 Ti işlemcim Ryzen 5 5600X RAM'ler 3600 MHz 32 GB, özellikle CS 2 de FPS yüksek olmasına rağmen görüntü akıcı değil ve sinir bozucu. NVIDIA Denetim Masası'ndan düşey senkronizasyonu açtıgımda sorun ortadan kalkıyor fakat input lag yaşıyorum. Konu hakkında yardımcı olabilecek var m
Monitör ayarlarından hz i kontrol edin.

favian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Nvidia dan 280 hz seçiyorum başka nerden seçmeliyim?
Masaüstüne gelin sağ tık yapın görüntü ayarlarını seçin açılan pencerede biraz aşşağıya gelin ve gelişmiş görüntü ayarlarını seçin biraz aşşağıda ekran yenileme ayarı olucak en yüksek olanı seçin.

KS

©beko0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Masaüstüne gelin sağ tık yapın görüntü ayarlarını seçin açılan pencerede biraz aşşağıya gelin ve gelişmiş görüntü ayarlarını seçin biraz aşşağıda ekran yenileme ayarı olucak en yüksek olanı seçin.
Seçiyorum onu peki Nvidia denetim masası ayarları nasıl olmalı?

favian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Seçiyorum onu peki Nvidia denetim masası ayarları nasıl olmalı?
nvdiadan bişey yapmanıza gerek yok bu yeterli seçtiyseniz monitörünüzü artık 280hz de kullanıcaksınız buna dikkat edin yeni aldığınız monitörlerde uzun zamandır 60hz de kullanıyordunuz sanırım.

Son düzenleme:
KS

©beko0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
nvdiadan bişey yapmanıza gerek yok bu yeterli seçtiyseniz monnitörünüzü artık 280hz de kullanıcaksınız buna dikkat edin yeni aldığınız monitörlerde uzun zamandır 60hz de kullanıyordunuz sanırım.
Önceden 144 hz kullanıyodum ondada aynı halt vardı amd ekran kartı vardı onda hem monitör değişti hem ekran kartı ama sorunu bi çözemedim:)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri