300 Tane Chrome Sekmesi Açıyorum

sarsılmaz00

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
SelamunAleyküm. Arkadaşlar böyle bir fantezim var , araştırma yaptığım için birden fazla yakaşık 200-300 arası sekme açık bırakıyorum, araştırma yapmasam dahi açık bırakıyorum , google arka planda açık kalırken , yüksek ayarda oyun oynamak istiyorum(valorant,the finals,gta5 bu üç oyun arka planda hep açık kalacak şekilde), aynı zamanda arka planda after effects, premier pro , word ,excel,figma,bluestacks programları açık kalsın ,hepsini aynı zamanda kullanmak istiyorum . Pc ara sıra kasıyor. Şuanda sistemim var yükseltmek istiyorum neler eklemeliyim...Not(BİR BİLGİSAYAR BUNLARI YAPAMAYACAKSA, BEN BİLGİSAYARIM DEMESİN...)
Asus Prime B450M-K II-Anakart
Asus Dual RX 6600 8GB -Ekran Kartı
Corsair Vengeance RGB RT 16GB -Ram
Adata Legend 512GB-M.2 SSD
AMD Ryzen 5 5500 3.60GHz- İşlemci

ugur.gozaydin

SmileFate

Sahuraka

Syqex

Çağdaş Işık

Greewe_Greew

Arthur Morgan

Lütfen destek

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
SelamunAleyküm. Arkadaşlar böyle bir fantezim var , araştırma yaptığım için birden fazla yakaşık 200-300 arası sekme açık bırakıyorum, araştırma yapmasam dahi açık bırakıyorum , google arka planda açık kalırken , yüksek ayarda oyun oynamak istiyorum(valorant,the finals,gta5 bu üç oyun arka planda hep açık kalacak şekilde), aynı zamanda arka planda after effects, premier pro , word ,excel,figma,bluestacks programları açık kalsın ,hepsini aynı zamanda kullanmak istiyorum . Pc ara sıra kasıyor. Şuanda sistemim var yükseltmek istiyorum neler eklemeliyim...Not(BİR BİLGİSAYAR BUNLARI YAPAMAYACAKSA, BEN BİLGİSAYARIM DEMESİN...)
Asus Prime B450M-K II-Anakart
Asus Dual RX 6600 8GB -Ekran Kartı
Corsair Vengeance RGB RT 16GB -Ram
Adata Legend 512GB-M.2 SSD
AMD Ryzen 5 5500 3.60GHz- İşlemci

ugur.gozaydin

SmileFate

Sahuraka

Syqex

Çağdaş Işık

Greewe_Greew

Arthur Morgan

Lütfen destek
- En az 32 GB Ram,
- 5800x ya da daha güçlü bir işlemci,
- 12 GB ya da üzeri VRam barındıran (Render yaptığın için Nvidia daha çok işine yarar) Grafik Kartı.

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
Nvidia , israili desteklediği için karşıyım . Sadece amd kullanıyorum. Ram marka öneriniz var mıdır ??
Şuan tüm markalar bir şekilde İsrail vb. ülkeleri destekliyor ama yine de sen bilirsin. 2x16 32GB 3600 MHz CL16 Ram seti satın alabilirsin.

KS

sarsılmaz00

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hayır öyle bir zihniyete sahip değilim , Bilinçli bir insanım. Ön yargınız itici...

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
Hayır öyle bir zihniyete sahip değilim , Bilinçli bir insanım. Ön yargınız itici...
Nvidia gibi AMD yine ABD firması ve ABD hükümetinin ambargo, pazar vb. kararlarına uyarak hareket ediyor. "Bilinçli insanım" demişsiniz ama pek öyle görünmüyor.

Emirhanbayramf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
108
Kullandığın parçaları üreten firmalarda amerikada olan markalar. Amerika'da destek veriyor israile ? Bence bilgisayarı çöpe atmalısın.

KS

sarsılmaz00

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Algınız bu kadar işte , yazık. nesin anlatayım şimdi sana

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri