Öneri 3000-4000 TL Arası Kulaklık Önerisi

Daniel7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba, Uzun zamandır Logitech Pro X kulaklık kullanıyorum fakat garantisi bitti ve artan dip ses rahatsız etmeye başladığı için kulaklığı değiştirmeyi düşünüyorum. Mikrofon kalitesinden dolayı Pro X almıştım hem ses, hem mikrofon olarak tatmin ediciydi fakat şu an harici mikrofon almayı düşündüğümden dolayı önereceğiniz kulaklıklarda mikrofon kalitesi çokta önemli değil ses kalitesi tatmin edici seviyede olursa sevinirim. Genel kullanım için istiyorum sadece oyun veya müzik için değilde iki taraflıda üzmesin yeterli. Teşekkürler şimdiden :)

KS

Daniel7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Aklıma takılmışken son bi sorum daha var Mikrofonu devre dışı bıraksanız yinede hyperx cloud 3 mü seçerdiniz çünkü genellikle mikrofon kalitesiyle 1-2 tık ön plana çıktığını gördüm ve anladım. Ben harici mikrofon olarak hyperx quadcast veya fifine a6t model bir mikrofon almayı düşünüyorum @Sahuraka

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,100
Aklıma takılmışken son bi sorum daha var Mikrofonu devre dışı bıraksanız yinede hyperx cloud 3 mü seçerdiniz çünkü genellikle mikrofon kalitesiyle 1-2 tık ön plana çıktığını gördüm ve anladım. Ben harici mikrofon olarak hyperx quadcast veya fifine a6t model bir mikrofon almayı düşünüyorum @Sahuraka
mikrafon alacaksan hyperx cloud 2 al ses konusunda çok değişikliği yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri