3000 TL Atx Kasa Öneri̇si̇

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
221
Akvaryum dışında şunu bir inceleyin. Siyah model kendini gösterir.
Cougar MX600

KS

rowz7

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
Cougar MX600

sayfa güvenilir mi hocam

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
221
Neyin güvenilirliği?
Satıcı bakımından mı soruyorsunuz?

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
KS

rowz7

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
Bu kasayı da beğenmiyeceksen,benden bu kadar ,son . ATX dir.

teşekkürler hocam bu model nasıl sence buda hoşum gitti

Neyin güvenilirliği?
Satıcı bakımından mı soruyorsunuz?
evet satıcı için dedim attığınız kasayı beğendim hocam da daha iyileri alınabilir mi bu fiyata https://www.amazon.com.tr/dp/B0CNBP...e=380333&creativeASIN=B0CNBP9NFC&linkCode=asn

KS

rowz7

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
Cougar MX600

abi sayfada kasa ölçüsü yazıyor ne kadar oluyor anlamadım
Boyutlar
Kasa Boyut (Ön Panel Dahil) :235 x 515 x 478 (mm)
Kasa Kutu Boyut : 300 x 540 x 565 (mm)

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,483
sana mükkemel bir kasa önerebilriim ama biraz pahalı

Telefonunu Çıkra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46

İstediğin boyutlarda mı emin değilim ama içine ceset sığar bunun

KS

rowz7

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10

İstediğin boyutlarda mı emin değilim ama içine ceset sığar bunun
hocam kucuk olucak atx anakartım var da kaba olmayacak bi tane beğendim buyuk kasa mı bılmıyorum ya https://www.nepal.com.tr/bilgisayar-bileşenleri/bilgisayar-kasası/COUGAR-MX600-SIYAH

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
221
''evet satıcı için dedim attığınız kasayı beğendim hocam da daha iyileri alınabilir mi bu fiyata''

Daha iyilerinde, daha yüksek fiyat, bu kasa zaten 4500 seviyelrinde, ancak çok çok beğendiğiniz marka ve modellerde, bu yönde tercih kullanılabilir. Daha yüksek fiyatlar pek değmez.
RGB aydınlatma vs, bunlar pazarlama stratejisi ve nitelik açısından hiçbir önemi yok.
Siz daha çok hava sirkulasyonu, modülerlik, toz filtresi desteğine bakmalısınız.

''Kasa Boyut (Ön Panel Dahil) :235 x 515 x 478 (mm)
Kasa Kutu Boyut : 300 x 540 x 565 (mm)''

Kutu ambalaj boyutunun hiçbir önemi yok.
width-height -lendgt genişlik-yükseklik -uzunluk
235 x 515 x 478 (mm)

Satıcı meselesi bu önemli:

En düşük fiyat olarak orada gördüm. Farklı satıcılar mevcut. Fiyatlar yükseliyor haliyle, siz seçtiğiniz kasayı, Amazon üzerinden bir anlamı yok. Satcı Amazon değilse. Satcının resmi sitesinden almak bir miktar daha hesaplı olabilir.

O verdiğim linkteki satıcıyla malesef daha önce bir alışverişim olmadı. Artık bunu siz araştıracaksınız. Netsipariş üzerinden bir alışvarişim oldu. Gayet ilgiliydiler, herhangi bie sorun olmadı.
Fakat buradaki fiyat tek çekim de: 4.740,81 TL

Son olarak tercih ettiğniz kasayı almadan önce satıcı ile teleon ile iletişime geçip, stok durumunu sorun. Çünkü güncellemedilerse stoklaında olmayabilir.

KS

rowz7

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
''evet satıcı için dedim attığınız kasayı beğendim hocam da daha iyileri alınabilir mi bu fiyata''

Daha iyilerinde, daha yüksek fiyat, bu kasa zaten 4500 seviyelrinde, ancak çok çok beğendiğiniz marka ve modellerde, bu yönde tercih kullanılabilir. Daha yüksek fiyatlar pek değmez.
RGB aydınlatma vs, bunlar pazarlama stratejisi ve nitelik açısından hiçbir önemi yok.
Siz daha çok hava sirkulasyonu, modülerlik, toz filtresi desteğine bakmalısınız.

''Kasa Boyut (Ön Panel Dahil) :235 x 515 x 478 (mm)
Kasa Kutu Boyut : 300 x 540 x 565 (mm)''

Kutu ambalaj boyutunun hiçbir önemi yok.
width-height -lendgt genişlik-yükseklik -uzunluk
235 x 515 x 478 (mm)

Satıcı meselesi bu önemli:

En düşük fiyat olarak orada gördüm. Farklı satıcılar mevcut. Fiyatlar yükseliyor haliyle, siz seçtiğiniz kasayı, Amazon üzerinden bir anlamı yok. Satcı Amazon değilse. Satcının resmi sitesinden almak bir miktar daha hesaplı olabilir.

O verdiğim linkteki satıcıyla malesef daha önce bir alışverişim olmadı. Artık bunu siz araştıracaksınız. Netsipariş üzerinden bir alışvarişim oldu. Gayet ilgiliydiler, herhangi bie sorun olmadı.
Fakat buradaki fiyat tek çekim de: 4.740,81 TL

Son olarak tercih ettiğniz kasayı almadan önce satıcı ile teleon ile iletişime geçip, stok durumunu sorun. Çünkü güncellemedilerse stoklaında olmayabilir.
eyw hocam büyük kasa istemiyorum bu kasa nasıl acaba alınca iade olmaz atx kasalara göre büyük duruyor mu cm olarak uzunluk yükseklik ne kadar kendi kasamla karşılaştırayım bi 🙂

bende mi sorun bilmiyorum giremedim linke hocam üstteki kasayı beğendim büyük mü duruyor bide anakart alıcam daha sağlam bişey

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,483
eyw hocam büyük kasa istemiyorum bu kasa nasıl acaba alınca iade olmaz atx kasalara göre büyük duruyor mu cm olarak uzunluk yükseklik ne kadar kendi kasamla karşılaştırayım bi 🙂

bende mi sorun bilmiyorum giremedim linke hocam üstteki kasayı beğendim büyük mü duruyor bide anakart alıcam daha sağlam bişey
kasa eternal atx anakart destekliyor ekran kartı direkt yan takılabiliyor dehşet birşey ama tr ye getirilince 10k oluyor amazonda vs sen 2.el al bence kasalarda çok farketmez ztn fanlar üstündeyse sorun yoktur

KS

rowz7

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
kasa eternal atx anakart destekliyor ekran kartı direkt yan takılabiliyor dehşet birşey ama tr ye getirilince 10k oluyor amazonda vs sen 2.el al bence kasalarda çok farketmez ztn fanlar üstündeyse sorun yoktur
Hocam trde ürün galiba 4600 TL sadece

KS

rowz7

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
https://www.hepsiburada.com/cougar-mx600-psu-yok-4xargb-fan-e-atx-full-tower-gaming-kasa-siyah-p-HBCV000064PJZV?magaza=Nepal%20Bilişim&&wt_gl=cpc.6802-IT.pmax.camp20506957413adgr000000&gad_source=4&gbraid=0AAAAADOiRoZaTalR9VN_75NV3vaFWxSvT&gclid=EAIaIQobChMI5vCErajKhwMV4ZZoCR3wSBDaEAQYAiABEgLFa_D_BwE&gclsrc=aw.ds burda da var amazon tr de aynı satıcı Amazon’da 4600 TL

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,483
https://www.hepsiburada.com/cougar-mx600-psu-yok-4xargb-fan-e-atx-full-tower-gaming-kasa-siyah-p-HBCV000064PJZV?magaza=Nepal%20Bilişim&&wt_gl=cpc.6802-IT.pmax.camp20506957413adgr000000&gad_source=4&gbraid=0AAAAADOiRoZaTalR9VN_75NV3vaFWxSvT&gclid=EAIaIQobChMI5vCErajKhwMV4ZZoCR3wSBDaEAQYAiABEgLFa_D_BwE&gclsrc=aw.ds burda da var amazon tr de aynı satıcı Amazon’da 4600 TL
bu değilki dediğim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri