Öneri 3000-Tl Kablosuz Kulaklık Önerisi (Mayıs 2023)

Marsilo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar merhaba, 3.000 TL bütçem var. Çok iyi bir ürün olursa az daha üstüne çıkarım. Gözlük kullanıyorum. Konforlu, kaliteli, mikrofonu iyi kablosuz kulaklık arıyorum.
Razer Barracuda
Razer Barracuda X
SS Nova 7 (ikinci el alacağım)
Razer Blackshark v2 pro
SS Arctis 1 wireless
Bunlar ilk belirlediklerim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
Arkadaşlar merhaba, 3.000 TL bütçem var. Çok iyi bir ürün olursa az daha üstüne çıkarım. Gözlük kullanıyorum. Konforlu, kaliteli, mikrofonu iyi kablosuz kulaklık arıyorum.
Razer Barracuda
Razer Barracuda X
SS Nova 7 (ikinci el alacağım)
Razer Blackshark v2 pro
SS Arctis 1 wireless
Bunlar ilk belirlediklerim. Yardımcı olursanız sevinirim.
V2 pro

Amaç oyun değilse g733

KS

Marsilo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Yani g733 çok artmış değmez şu an 4k

V2 pro almanızı öneririm
Bu ürünle ilgili merak ettiğim iki şey var. Birincisi bazı yerlerde mikrofonu kötü-ses mekanik geliyor demişler. İkincisi kafa bandı ayar kısmında kendiliğinden oynama oluyor mu?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
Bu ürünle ilgili merak ettiğim iki şey var. Birincisi bazı yerlerde mikrofonu kötü-ses mekanik geliyor demişler. İkincisi kafa bandı ayar kısmında kendiliğinden oynama oluyor mu?
Kafa bandında sorun yaşamazsınız, evet mikrofon biraz kötü ama wirelesslarda pek düzgün bulamazsınız

Corsair virtuoso var ama oda rahat değil

KS

Marsilo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bu arada 3300 civarına g733 bulabiliyorum.

KS

Marsilo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
O zaman tercih sizin eğer çok ses kasma değilde sesi güzel versin diyorsanız g733 alın ama v2 pro kadar iyi ses kastırmaz
V2 pro nun fiyatını baya artırmışlar sanırım. Ya yurt dışından bakacağız ya da 2023 modeli gelecek tam teşekküllü alacağız. Nova 7 hakkında tam bilginiz var mı?

KS

Marsilo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar son sorum; corsair hs80 pro wireless getirtebilsem fikriniz değişir mi? Arada fiyat farkı elbette var. Ancak ben bu tarz ürünleri uzun süreli kullanıyorum (2-3 yıl). Yurt dışından 4.500'e getirtebilirim.

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
324
@Greewe dostum hs80 pro nasıl diye soruyor arkadaş. Tr piyasasından yaklaşık 1k ucuza geliyor.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
Arkadaşlar son sorum; corsair hs80 pro wireless getirtebilsem fikriniz değişir mi? Arada fiyat farkı elbette var. Ancak ben bu tarz ürünleri uzun süreli kullanıyorum (2-3 yıl). Yurt dışından 4.500'e getirtebilirim.
Yurtdışında blackshark v2 pro 2023 daha iyi olabilir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri