3000 TL Klavye-Mouse-Kulaklık-Mousepad tavsiyesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Merhabalar. Öncelikle iyi bayramlar. Her biri için ayrı ayrı konu açmak yerine tek başlıkta konu açmak istedim. Başlıkta da belirttiğim gibi 3000 TL ye Klavye-Mouse-Kulaklık ve Mousepad önerilerinizi rica edeceğim. 3000 TL ye hepsini toplu alıcam. İyi forumlar.

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Mouse:
Glorious Model D
Asus ROG P513
SteelSeries Aerox 3
Razer Basilisk V3

Klavye:
Asus TUF K3
Logitech G512 Carbon
Xpg Summoner
Razer Blackwidow V3

Kulaklık:
SteelSeries Arctis 3
Corsair Void Elite RGB
Razer Barracuda X

Mousepad:
HyperX Fury S
SteelSeries QCK+

Bütçenize uygun kombinleyebileceğiniz bu ürünleri buldum. Kendi isteklerinize göre ürünleri elersiniz. Eğer rekabetçi FPS ağırlıklı mouse önemini hissettiren oyunlar oynuyorsanız mousepad seçimi konusunda ucuza kaçmamanızı öneririm. Çok önemli değil diyorsanız daha ucuz bir şey de alabilirsiniz fakat tavsiye etmem.

Benim yapacağım kombin Basilisk, Blackwidow, Void ve Fury S şeklinde olurdu.

Ürünler için detaylı öneri istiyorsanız hepsi için ayrı konu açmanız daha doğru olur.

aerowing

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Klavye olarak Razer Huntsman Mini öneririm. Sadece oyun amaçlı bakıyorsanız, İngilizce olması çok önemli değil ise %60 klavyeler yer açısından çok rahat oluyor. Düşük hassasiyet fare ayarınız varsa alan önemli bir kriter haline geliyor. Razer'ın kendi üretimi, tactile dediğimiz ses çıkaran mor optik anahtarlar var. Optik olduğu için tepkime süresi çok hızlıdır. Tuş takımı da PBT plastikden üretilmiştir. ABS'ye göre daha kalitelidir. Parlama yapmaz, güzel bir dokusu vardır.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
@Androeat 'ın önerilerinden Mouse ürününde 4 numara, klavyede 1 hariç diğerlerinin hepsi, kulaklıkta 3 numara ve mousepad için önerilen 2 ürünü bende öneririm. Kendi alternatif önerilerimi yapacağım müsait bir zamanda.

KS

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Çok teşekkür ederim arkadaşlar Ugur hocamda önerisini yaptıktan sonra seçimlerimi yapacağım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
ASUS :
  1. Klavye : ASUS ROG STRIX Scope Deluxe ROG NX Red Optik Switch Klavye - 1.499 TL
  2. Mouse 1 : ASUS P502 ROG Gladius II - 399 TL
  3. Mouse 2 : ASUS ROG Keris - 549 TL
  4. Kulaklık 1 : Razer BlackShark V2 X - 499 TL - STEREO olduğu için ASUS 'a ait bir yazılımı yok yani markası önemli değil set bozulmuyor!
  5. Kulaklık 2 : ASUS ROG Delta Core - 999 TL - STEREO olduğu için ASUS 'a ait bir yazılımı yok yani markası önemli değil set bozulmuyor!
  6. Kulaklık 3 : Cougar Phontum S - 968 TL - STEREO olduğu için ASUS 'a ait bir yazılımı yok yani markası önemli değil set bozulmuyor!
  7. Kulaklık 4 : Cougar VM410 Classic - 1.281 TL - STEREO olduğu için ASUS 'a ait bir yazılımı yok yani markası önemli değil set bozulmuyor!
  8. Mousepad olarak net bir şey söyleyemiyorum ama SteelSeries, Razer ve Kingston bu konuda başarılı kötü ürünleri yok diyebilirim.
Farklı marka isterseniz öneri yaparım ama bu bileşenlerin kalite ve fiyatları çok iyi.

KS

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Klavye: ASUS ROG STRIX Scope Deluxe ROG NX Red Optik Switch Klavye - 1.499 TL
Mouse: SteelSeries Aerox 3
Kulaklık: Corsair Void Elite RGB
Mousepad: HyperX Fury S

Olarak belirledim. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Konuyu kapatabiliriz. :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Aslında bunu pek önermem 3 farklı marka 3 farklı yazılım ama karar sizin tabi.

Hayırlı olsun diyorum.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri