300Tl Kulaklık Önerisi (Temmuz 2023)

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
KS

Mduran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
5 k monitör bulursun bu arada 27 inç mi bide kulaklık razer tarzı fln bişey al 4 sen ekullandım 300 TL ye gayet iyidi

arkadaş kullanıyo gayet memnun
kulaklıkta bu
Tn panel alma diyen cok oldu alicagin ips panel olacakmis deki arasindaki fark ne biliyormusun VALLAHA bilmiyorum... 24 den assa olmasin 24 de olir 27 de olir yani

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Tn panel alma diyen cok oldu alicagin ips panel olacakmis deki arasindaki fark ne biliyormusun VALLAHA bilmiyorum... 24 den assa olmasin 24 de olir 27 de olir yani
benim attıgım daha iyi knk 280hz işlemcin 300fps alır ztn

KS

Mduran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Yandi conta yandi bende siz önerilerde bulunun ben aksam bi daha bakinicam artik birine karar kilicaz

ahmety

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
sadece kulaklık 1.890 tl
setl halindede varmış 2.548tl

Rampagenin ürünlerine çok güvenmiyırum bari güzel bişey alın uzun süre götürsün sizi
rampage rm k18 almıştım 2.5 yıl kullandim zevkine değiştirdim rampage ortalama bir uygunluk sağlıyor çokta kotulemeyin

KS

Mduran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
rampage rm k18 almıştım 2.5 yıl kullandim zevkine değiştirdim rampage ortalama bir uygunluk sağlıyor çokta kotulemeyin
Rampage SN-R9 X-SENSE aldim kulaklik olayi tamam şimdilik idare eder diye umuyorum. Şok markete sigara almaya girdim kasa arkasinda gorup aldim. :)

KS

Mduran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Tşk ederim

Rampage SN-R9 X-SENSE aldim kulaklik olayi tamam şimdilik idare eder diye umuyorum. Şok markete sigara almaya girdim kasa arkasinda gorup aldim. :)

Arkadaşlar dün aksam denedim kulakligi mikrofonuda hoporlorude tatmin edici derecede iyi ben bu paraya bu kadar iyi olmasini beklemiyordum bütcesi olmayanlara tavsiye ederim uzun sure kullanimi nasil olur gercekten bilmiyorum ama iş gorur benim gibi kisitli butce ayiranlar kullanabilirler.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri