Düşük sistem gereksinimli oyunlar

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Öncelikle herkese merhabalar sizler için düşük sistem gereksinimli 5 oyunu listeledim. Özellikle Steam'de fiyatı çok uygun oyunlardan seçtim
1.CS2D
Fiyat: Ücretsiz
İşlemci: Intel Pentium 3
RAM: 256 MB
Depolama: 35 MB

IMG_20220830_102635.jpg

2.Call of juarez bound in blood
Fiyat 60 TL indirimde 10,50 TL ye düşüyor
İşlemci:3.2 GHz Intel® Pentium® 4
Ekran kartı :geforce 6800
Depolama:4 GB
Ram:1024 mb

IMG_20220830_102814.jpg

3.Papers Please
Fiyat 18 TL indirimde 9 TL ye düşüyor
İşlemci:1.5 GHz Core2Duo
Ram: 2 GB
Depolama:100 mb

IMG_20220830_103402.jpg

4.Far cry 2
Fiyatı 45 TL indirimde 13 TL ye düşüyor
İşlemci pentium 4 3,2 GHz
Ekran kartı:256 MB Nvidia 6800
Ram:1 GB
Depolama:12 gb

IMG_20220830_104925.jpg

5.Valve complete pack (20 ye yakın oyun içeriyor)
Fiyat:125 TL indirimde 25 TL her oyun 3 TL gibi bir fiyata geliyor
İçerdiği oyunlar:

IMG_20220830_104310.jpg

IMG_20220830_104245.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Fotoğraflar biraz kötü oldu kusura bakmayın

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Valve'nin bütün oyunlarını 25 ₺'ye almıştım indirimde Half Life 2'nin 1 ve 2.Bölümlerini oynamamıştım pahalı diye onları oynadım Cs Source güzel ve eğlenceli oyun sadece 1 tane güzel ve dolu Türk sunucusu var oda arada sıkıyor.Eline Sağlık güzel olmuş rehber.:)

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Valve'nin bütün oyunlarını 25 ₺'ye almıştım indirimde Half Life 2'nin 1 ve 2.Bölümlerini oynamamıştım pahalı diye onları oynadım Cs Source güzel ve eğlenceli oyun sadece 1 tane güzel ve dolu Türk sunucusu var oda arada sıkıyor.Eline Sağlık güzel olmuş rehber.:)
Teşekkür ederim :)

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
İndirime girerse bende almayı düşünüyorum

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
İnternet kafeye gidip Half Life oynamak kadar güzeli var mı ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
İnternet kafeye gidip Half Life oynamak kadar güzeli var mı ?
Yok da hocam bi half life için 13 ₺ veremem kendi Bilgisayarımda artık bütün oyunlar var RDR'nin indirime girmesini bekliyorum onu alıcam God of War'ı da bekliyorum ama bilin bakalım sorun ne şuana kadar aldığım oyunların yarsı ya bilgisayarım kaldırmıyor yada 30 fps oynatıyor :D:D

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Yok da hocam bi half life için 13 ₺ veremem kendi Bilgisayarımda artık bütün oyunlar var RDR'nin indirime girmesini bekliyorum onu alıcam God of War'ı da bekliyorum ama bilin bakalım sorun ne şuana kadar aldığım oyunların yarsı ya bilgisayarımda kaldırmıyor yada 30 fps oynatıyor :D:D
Ben Half life oynamayı kendi laptop umda başaramadım. Donuyor hata veriyor açılmıyor falan. 7TL ye hatasız oynamıştım.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Ben Half life oynamayı kendi laptop umda başaramadım. Donuyor hata veriyor açılmıyor falan. 7TL ye hatasız oynamıştım.
İnternet kafelerde genelde çakma olduğu için Tren'nin kapıları açılmıyor açılmayınca da konsolu açıp bir sornaki bölümü başlatıp oradan devam ediyordum oyunu kendi bilgisayarımda açınca Trenin kapısı ilk defa açıldı.:D:D:D mutlu olmuştum.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
İnternet kafelerde genelde çakma olduğu için Tren'nin kapıları açılmıyor açılmayınca da konsolu açıp bir sornaki bölümü başlatıp oradan devam ediyordum oyunu kendi bilgisayarımda açınca Trenin kapısı ilk defa açıldı.:D:D:D mutlu olmuştum.
Ne yalan söyleyeyim bende çakma oyun deniyordum kendim başaramadım çok sıkıntılı oyun.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Türk serverlerinden daha çok yabancı serverler arkadaşlarla girince eğlenceli oluyor zaten şuan cs oyuncu sunucuları haricinde pek türk sunucusu yok gibi eskidende öyleydi zamanında tüplü bilgisayarlarda oynarken bile baya baya 150 200 fps altına düşmüyordu sourcenin o yüzden yeri bi başkadır bende. :) özellikle zombie escape ardından zombie giant ardından mg miydi birşeydi map içinde bölüm bölüm seçilip futbol araba yarışı bhop v.s filan vardı onlarda baya vakit oynamıştım pro public beni sarmazdı pek. server açmayı isterdim fakat dediğiniz gibi türk sunucuları kısıtlıydı baya oynadığım dönemde zaten şimdi olduğu kadar oyuncu yoktu onunda etkisi oldu tabi ne diyelim sağlık olsun. :) cs 1.6 modlarının güncellenmiş versiyonuydu zaten sadece içimde kalan sourcede zombie lazerli biohazard mod oynamak isterdim source grafikleriyle havasıyla 1.6 modları daha güzel oluyordu.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
10-12 yıl evvel falan sanırım çocukken o kapılardan dolayı delirip daha da oynamamıştim half life hep kafede multiplayer oynadık arkadaşlarla içimde ukte kaldı bir ara indirip acicam o kapıyi :D

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Türk serverlerinden daha çok yabancı serverler arkadaşlarla girince eğlenceli oluyor zaten şuan cs oyuncu sunucuları haricinde pek türk sunucusu yok gibi eskidende öyleydi zamanında tüplü bilgisayarlarda oynarken bile baya baya 150 200 fps altına düşmüyordu sourcenin o yüzden yeri bi başkadır bende. :) özellikle zombie escape ardından zombie giant ardından mg miydi birşeydi map içinde bölüm bölüm seçilip futbol araba yarışı bhop v.s filan vardı onlarda baya vakit oynamıştım pro public beni sarmazdı pek. server açmayı isterdim fakat dediğiniz gibi türk sunucuları kısıtlıydı baya oynadığım dönemde zaten şimdi olduğu kadar oyuncu yoktu onunda etkisi oldu tabi ne diyelim sağlık olsun. :) cs 1.6 modlarının güncellenmiş versiyonuydu zaten sadece içimde kalan sourcede zombie lazerli biohazard mod oynamak isterdim source grafikleriyle havasıyla 1.6 modları daha güzel oluyordu.
Doğrudur hocam bende CS 1.6 çok severim CS ye 1.5 ile başladım sonrasından şimdi hepsini oynuyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri