Öneri 30K Ya Sistem Toplama

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Normalde mause almayacaktım da onu da alınca

Mause almasan kulaklığı alırdım

Mause alacağım için aşıyor bütçeyi
Hocam en iyisi şöyle yapalım
Sistem monitör ekipman için bütçe nedir? Hepsi toplam. Ekipmanlarda aşırı önemli çünkü hatta hellianda bunun üstünde duruyor son videosunda

KS

melih4028

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Hocam en iyisi şöyle yapalım
Sistem monitör ekipman için bütçe nedir? Hepsi toplam. Ekipmanlarda aşırı önemli çünkü hatta hellianda bunun üstünde duruyor son videosunda
Şimdi 40 bin TL bütçe var herşey için benim düşündüğüm 8 k ya manitor 2 k ya ekipman 30k ya pc

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Şimdi 40 bin TL bütçe var herşey için benim düşündüğüm 8 k ya manitor 2 k ya ekipman 30k ya pc
Biz onu biraz değiştirelim bence.

7.7k monitör-

26.5k Sistem-

34.2 etti elde kaldı 5.8k

Blackshark v2 Kulaklık 2.2k

Hyperx Haste Wireless 1.6k(hepsiburada)

Epomaker th66 Pro yellow switch 2k

Tam oldu işte :)

KS

melih4028

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15

7.7k monitör-

26.5k Sistem-

Kilavye ne kadar nasıl birdr hiç görmedim sarı swicth birde kasadan çok anlamıyorum nasıl bir PC valorantta kaç FPS verir

7.7k monitör-

26.5k Sistem-

Birde beyaz kasa olsa 2k ya onu nerden toparlaya biliriz

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Kilavye ne kadar nasıl birdr hiç görmedim sarı swicth birde kasadan çok anlamıyorum nasıl bir PC valorantta kaç FPS verir
400 felan verir tahminimce, sarı switch red ile yakın. Epomaker çok iyi bir marka, belki biliyosunuzdur anne pro 2 baya meşhurdu bi aralar o klavyenin markası

İllede bilindik olsun derseniz hyperx alloy origins 65/60 var hangi modeli daha ucuzssa artık

KS

melih4028

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
400 felan verir tahminimce, sarı switch red ile yakın. Epomaker çok iyi bir marka, belki biliyosunuzdur anne pro 2 baya meşhurdu bi aralar o klavyenin markası

İllede bilindik olsun derseniz hyperx alloy origins 65/60 var hangi modeli daha ucuzssa artık
Anne yi biliyorum yok marka sorunum yok ama beyaz kasa ve kilayve olsa daha çok hoşuma gider 2k daha fazla yokmu kisabikecegimiz biryer

KS

melih4028

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Klavye zaten beyaz keycaps, kasa olarak beyaz takıntınız olmasın bence, beyaz olması için +2k vermeye değmez.
Kilavrynin linki atarmisin yanlış olana bakmışım var desem yeri. Bakacağım ozaman 2k eklemeye çalışacağım çok sağolasın bu setup için içime de sindi gayet güzel mis

Kilavrynin linki atarmisin yanlış olana bakmışım var desem yeri. Bakacağım ozaman 2k eklemeye çalışacağım çok sağolasın bu setup için içime de sindi gayet güzel mis
Birde kasanın Erkan kartı neydi rtx değilmi göremedim

Son düzenleme:

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Bu arada mouseden memnunmuşsun zaten. Haste 2 çıkıcak daha iyi oda 1700 civarı olur artan parayı altın yap seçimden sonra dolar artarsa paran değer kaybetmez

Check this out!

Bak artan paranla 1 adet çeyrek altın al mouse almayıp sonra haste 2 wireless çıkınca altını bozdurup onu alırsın

KS

melih4028

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Bu arada mouseden memnunmuşsun zaten. Haste 2 çıkıcak daha iyi oda 1700 civarı olur artan parayı altın yap seçimden sonra dolar artarsa paran değer kaybetmez

Check this out!

Bak artan paranla 1 adet çeyrek altın al mouse almayıp sonra haste 2 wireless çıkınca altını bozdurup onu alırsın
Şimdi almayacağım yazın alacağım bakalım hayırlı ne işe şu kilavyeyi alsam ne dersin hoşuma giti fiaytida iyi

KS

melih4028

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Gecikmes çok olur, hotswap değil.
Benim kilavyem güzel aslında bir tek sorunu var eksik tuşları var red dragon k568r blue swicth 1500 TL civarlarında şuan birde varsa bilen benim tuş almam lazım tuş takımı satıyor mu telsiz artı şeklinde swicth ler tuş almam lazım bulamiyorum

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Benim kilavyem güzel aslında bir tek sorunu var eksik tuşları var red dragon k568r blue swicth 1500 TL civarlarında şuan birde varsa bilen benim tuş almam lazım tuş takımı satıyor mu telsiz artı şeklinde swicth ler tuş almam lazım bulamiyorum
Tuş takımları zaten 800 felan hocam. Dediğim gibi en iyisi klavye almak

KS

melih4028

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Başka sistem önerisi verebilevek varmı

7.7k monitör-

26.5k Sistem-