Hangi interneti tavsiye edersiniz?

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Merhaba arkadaşlar benim internetin süresi doluyor şuanda Türksat Kablonet kullanıyorum 100 mbps hız veriyor elektirik gitmediği sürece kopmalar yaşamıyorum tek sıkıntısı diğer odalarda fazla iyi çekmiyor bunun içinde modemi benim odamdan diğer odalara evin ortasına kurdurucağım fiyatı 179 TL şimdi Türknet var bana en fazla 70 mbps hız verebiliyor ama fiyatını öğrenemedim, Türkcell ise bana ne kadar hız verdiğine dair başvuru yaptım dönüş bekliyorum şimdi Türknet ve Türkcell de kopma sorunları oluyor mu? Kullananlar varsa memnun musunuz? Diğer odalardan nasıl çekiyor?

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
önceden turkcell superonline kullandım fakat çok yavaştı diğer odalardan neredeyse hiç çekmiyordu tabi şuan nasıldır ve sizin altyapızında ne olur bilemiyorum

Son düzenleme:

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Her markada her yerde sorun yaşayan yada çok memnun olan vardır. Bende kablonet kullanmıştım hiç sıkıntım yoktu ama şikayet edeni çok diye biliyorum. Genel olarak Türknet çok daha fazla öneriliyor ve kullanılıyor. Turkcell den alacağınız dönüşe göre karar verilebilir.

Apollon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba arkadaşlar benim internetin süresi doluyor şuanda Türksat Kablonet kullanıyorum 100 mbps hız veriyor elektirik gitmediği sürece kopmalar yaşamıyorum tek sıkıntısı diğer odalarda fazla iyi çekmiyor bunun içinde modemi benim odamdan diğer odalara evin ortasına kurdurucağım fiyatı 179 TL şimdi Türknet var bana en fazla 70 mbps hız verebiliyor ama fiyatını öğrenemedim, Türkcell ise bana ne kadar hız verdiğine dair başvuru yaptım dönüş bekliyorum şimdi Türknet ve Türkcell de kopma sorunları oluyor mu? Kullananlar varsa memnun musunuz? Diğer odalardan nasıl çekiyor?
Bak kesinlikle d smart millenicom vs kullanma onun dışı hep aynı kafana göre al

caen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Altyapınız destekliyorsa Turkcell Superonline 200TL'ye 500mbps alabilirsiniz. Teyzemlerde vardı, saçma hızlı. Türk Telekom ve kablonet en pahalılarından, almanızı önermem.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
ya anlamadığım neden kimse vodafone kullanmıyor çoğu yerde altyapısı da var.

Apollon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
yakın çevremde bazıları millenicom kullanıyor ve şikayetçi değiller
Yemin ediyorum eziyet bende hala kullaniyorum ama tahattut bitsin direk vodofeneye geçicem millenicom cidden çok kötü müşteri desteği bile yok hitap bulamıyorsunuz hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri