3500 TL limitli sadece kasa tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lustral

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar hepinize iyi günler. Arkadaşım bugün 3500tl lik bir sistem toplatmayı düşünüyor vatandan. Vatan bilgisayardan olacak şekilde 3500 TL lik sadece kasa olacak şekilde sistem tavsiyesi verir misiniz?

Genel olarak pubg mobile ve cs go takılacak. 

Şimdiden teşekkür ederim

önemli ekleme: arkadaş rgb kasa sevdalısı  :dodgy:

MRTRGS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Reis Vatandan Dolar Kuru 6.87 seviyesindeyken PC Toplanmaz En iyisi Siz Toplamak Yerine Teknobiyotik.com gibi hazır sistem satan websitelerinden alın Çünkü Vatandan 3500 TL RGB Lİ PC toplayamazsın En Az 4000 TL Bütçe Lazım Arkadaşına Söyle Benim Tavsiyem Kasım Ortası Gibi Toplasın PC yi Şimdi Topluyacaksa Kesenin Ağzını Biraz Açmalı.

KS

Lustral

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
MRTRGS' Alıntı:
Reis Vatandan Dolar Kuru 6.87 seviyesindeyken PC Toplanmaz En iyisi Siz Toplamak Yerine Teknobiyotik.com gibi hazır sistem satan websitelerinden alın Çünkü Vatandan 3500 TL RGB Lİ PC toplayamazsın En Az 4000 TL Bütçe Lazım Arkadaşına Söyle Benim Tavsiyem Kasım Ortası Gibi Toplasın PC yi Şimdi Topluyacaksa Kesenin Ağzını Biraz Açmalı.

bende o yönde tavsiye veriyorum. fakat vatanın şubesi var birşey olduğu zaman oraya götürürüm diye diretiyor. biraz eski kafalılık car

başka sitelerden sistem tavsiyeleri ya da hazır sistenlerde olur arkadaşlar

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Bütçenize uygun bir sistem önerisi yapacağım. Biraz piyasa araştırması yapmam gerek.

- Limiti biraz aşıyor ama bunu alabilirsiniz.

İlle Vatan Bilgisayardan alacaksanız birde   - Bu sistemde işlemci yukarıdaki gibi güçlü değil ve ekran kartı yine yukarıdaki karttan zayıf birde PSU olarak biraz daha kalitesiz ama ille vatandan alacaksanız bu ürünü alabilirsiniz.

Birde hazır değil kendim toparlayıp link atabilirim ama ayrı ayrı sitelerde siz alıp kendiniz toparlayabilirseniz.

KS

Lustral

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Birde hazır değil kendim toparlayıp link atabilirim ama ayrı ayrı sitelerde siz alıp kendiniz toparlayabilirseniz.

olur tabi. 3 seçeneğide sunarım seçeriz birisini

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
CPU : 

MB :   yada 

RAM : 

GPU : 

SSD : 

PSU : 

Kasa : 

Toplam : 3.646 TL - En mantıklı böyle ayarlayabildim. Genel olarak daha yüksek GPU belleği ve daha kaliteli bileşenlerden oluşuyor.

Bu gün incehesap indirimleri var. Bazı hazır sistemlerde ve bileşenlerde indirim olacak. Bazı ürünleri oradan alabilirsiniz.

KS

Lustral

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tavsiyeler için teşekkür ederim. Arkadaşı vatan bilgisayar ısrarından alıkoyamadık :D aslında teknobiyotike okey oldu ama sıkıntı yaratan olay kart limitinden çoktu kk taksitli toplam tutarı. Yani peşin fiyatına taksit imkanı yoktu. Sağlık olsun inşallah arkadaşım adına hayırlı olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri