Çözüldü 3500 TL MONİTÖR ÖNERİSİ HK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

coko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba,
Ben hali hazırda bulunan AOC i2269VW21.5'' IPS 6ms özellikli monitörümü yenilemek istiyorum. IPS ekran olsun Curved ve VA panel olmasın 23'' 24'' olsun istiyorum. Tepki ve Hz hakkında pek bir bilgim yok yani oynadığım oyunlarda çok farkettirir mi bilmiyorum fakat şu anki monitörümle gayet memnunum. Sadece yeni pc aldım ve monitörüde güncellemek istiyorum.
Çoğunlukla Knight Online Gta V Lol ve AC oynuyorum.
Bu modeli buldum sizce nasıl ?

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Merhaba,
Ben hali hazırda bulunan AOC i2269VW21.5'' IPS 6ms özellikli monitörümü yenilemek istiyorum. IPS ekran olsun Curved ve VA panel olmasın 23'' 24'' olsun istiyorum. Tepki ve Hz hakkında pek bir bilgim yok yani oynadığım oyunlarda çok farkettirir mi bilmiyorum fakat şu anki monitörümle gayet memnunum. Sadece yeni pc aldım ve monitörüde güncellemek istiyorum.
Çoğunlukla Knight Online Gta V Lol ve AC oynuyorum.
Bu modeli buldum sizce nasıl ?

KS

coko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Fiyat olarak bu diğerinden 400 tl pahalı ancak değer mi diyorsunuz anlamadım bir şey yazmamışsınız ama ?

Önerdiğiniz model işinizi görürr.
Teşekkür ederim hocam bugün ikidir sorunlarımı çözüyorsunuz sağlıcakla :)

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Fiyat olarak bu diğerinden 400 tl pahalı ancak değer mi diyorsunuz anlamadım bir şey yazmamışsınız ama ?

eğerki 27 kullanıcam derseniz alın benim attığımı 24 yeterliyse çağdaş hocamın attığını alın

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Bir şey değil hocam 27 “inç de pikselleşme sorunları yaşanabilir bence en uygunu 24”inç olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri