35.000-45.000 TL 35K Laptop Önerisi

akinhutchinson

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
Ryzen 7 7840HS
Ekran Kartı
RTX 4060

Arkadaşlar kafayı yememe ramak kaldı. Ekteki laptopu almak üzereydim ama Acer Nitro 16 serisi de panel ve soğutma açısından daha başarılı Hp'ye göre. Ama Hp ile aynı özellikte Acer laptoplar 39-40k bandında. Benim için hikayeli oyunlardan çok, Valorant, Cs gibi oyunlarda 300+ FPS almak çok daha önemli. Acer'in 35k bandındaki işlemcileri R7 7840HS'ye göre daha kötü.

Bu laptop çokça öneriliyor ama işlemcisi daha kötü ve laptopun serisi Nitro 5. Yani 16 ile aralarında baya bir fark var panel, soğutma vs açısından. Aynı zamanda bu laptopu alıp sonrasında ram takviyesi yapmak zorundayım. Bunu da istemiyorum... Akıl verin bana ne yapmalıyım? Benim için sıcaklık ve rekabetçi oyunlardaki FPS çok önemli. 240 Hz monitörüm olduğu için panel arka planda benim için.

KS

akinhutchinson

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,168
BetaPlus adlı satıcı güven vermedi maalesef. Taksit de yapmak istediğimden dolayı garantiye alıp Amazon'dan alırım eğer ki bu laptopta karar kılarsam.
Size kalmış Betaplustan bizim arkadaş daha 5 gün olmadı aldı eline geçmiş sorun yokmuş şuanlık. Devasa bir fark yok ama 2k 2k dır. Gidersiniz harici klavye alırsınız laptop klavyesi yerine :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri