35.000-45.000 TL 35K Ve 40K PC Tavsi̇yesi̇

bioem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
İntel
Ekran Kartı
NVIDIA RTX
Merhaba pc toplamak istiyorum ve ne yapmak istediğime bir türlü karar veremedim.
Elimde msi 750 gf 80gold psu ve nvme MSİ M390 500GB var bunu C olarak kullanmak ve bir nvme daha alıp onu da D sürücüsü olarak kullanmak istiyorum.RGB olayına takılmıyorum.Yardımlarınız için teşekkürler.Bu arada önerilen siteme göre onun yerine biraz daha çıkıp bu almak daha iyi olur gibisinden önerilere açığım
kullanım amacım oyun film dizi izleme ağırlıklı oalcaktır

Aralkural

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
İşlemci intel ve ekran kartı nvdia şart mı? bide monitörün varmı ?varsa nedir ? Toplama mı hazır sistem mi arıyorsun ? Elindeki bütçeyle en iyisinimi yoksa güçlü gövdeye sahip geliştirilebilir birşey mi arıyoruz?

Kanmaze151

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
hocam bu fiyata sen tek tek toplarsan sıkntı yaşarsın donanım arşivi ve pc hocası modartpc gibi kanallardan sağlam sistemler topluyabilirsin

KS

bioem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci intel ve ekran kartı nvdia şart mı? bide monitörün varmı ?varsa nedir ? Toplama mı hazır sistem mi arıyorsun ? Elindeki bütçeyle en iyisinimi yoksa güçlü gövdeye sahip geliştirilebilir birşey mi arıyoruz?
İntel ve invidia daha mantıklı geliyor.Amd watman vb gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorum
Toplama veya bu bütçeye hazır mantıklı bir pc ve mümkün olduğunca en iyisi olmalı sürekli pc al sat yapan birisi değilim
Şu an monitör Dell u2311h

hocam bu fiyata sen tek tek toplarsan sıkntı yaşarsın donanım arşivi ve pc hocası modartpc gibi kanallardan sağlam sistemler topluyabilirsin
Şu an ki pc toplama ne gibi sıkıntı yaşayabilirim ki? Donanım arşivi ve pc hocası toplama sistemlerinden hazır mı almamı söylüyorsunuz daha mı iyi olur?

Aralkural

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
anladım hocam işteyim şuan gece yada sabah bir liste atarım sana.son sorum ddr4 mü ddr5 mi istiyorsun ?birde buildi sağlam yarın öbürgün pc yi satmayıp sadece ekran kartı güncellemesi yapabilceğin bir pc mi tercih edersin yoksa max verim alıp 5-6yıla satarım diye düşündüğün birşry mi ?

KS

bioem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
anladım hocam işteyim şuan gece yada sabah bir liste atarım sana.son sorum ddr4 mü ddr5 mi istiyorsun ?birde buildi sağlam yarın öbürgün pc yi satmayıp sadece ekran kartı güncellemesi yapabilceğin bir pc mi tercih edersin yoksa max verim alıp 5-6yıla satarım diye düşündüğün birşry mi ?
Ekran Kartı gncelleme yaparım sadece satmam hocam. Ddr4 vs ddr5 çok şey farkeder mi mümkünse ddr5 2x8 yapalım ihtiyaç duyarsam daha sonra +1 ilave yapabilirim yardım için teşekkürler

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri