Öneri 3D Yazıcılar Ile Model Üretimini Kolaylaştıran 1Şeyler.com Için Fikir Ve Önerilerinizi Bekliyorum

HGRL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba,

3D yazıcılar ile model üretimini kolaylaştıran bir pazaryeri olan 1seyler.com’u tasarladım. Bu süreçte bazı yardımlarınıza ihtiyacım bulunmakta.

1seyler.com’da üretim sürecinde müşterilerin daha kolay tasarımlara ulaşabilecekleri, üyelerin ekledikleri tasarımlarla bu kütüphaneyi zenginleştirebilecekleri, üyelerin model yükledikten hemen sonra modelin üretim fiyatını görebilecekleri bir açık kaynak model kütüphanesi ekledim. Üyeler kendi yükledikleri modelleri ve kütüphaneden seçtikleri modellerin üretimini yaptırabilirler.

1seyler.com’u vakit ayırabildiğim süreçte geliştirdim, yayına aldım ve şu anda yavaş yavaş İnstagram üzerinden reklamını yapmaya başladım. 1seyler.com'u geliştirme sürecinde sizlerin maddi manevi desteğinize ihtiyaç duyuyorum.

1seyler.com'u kullanırken karşılaştığınız hatalar, sormak istediğiniz herhangi bir konu veya üretici olma talebiniz için aşağıdaki mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Maddi destekleriniz için ise 1seyler.com’da bulunan katkıda bulun kısmında desteklerinizi gönderebilirsiniz. Maddi destekleriniz için belirli miktar üzerine 1 yıl boyunca günde 5 modelde geçerli %25 indirim mevcut. Ayrıca 1seyler.com’daki teşekkürler bölümünde isminizde katkıda bulunan olarak görünmekte.

Not:
ilk sipariş için “ILKSEYLER” kodu ile %20 indirim mevcut
bu gönderi için ise “FRM630NU” kodu ile %20’ indirim mevcut ( SKT : 26/05/2024 isteğe göre uzatılabilir)

Web sitesi :
instagram :
Kullanım Kılavuzu :
Mail : [email protected] veya

WounDD

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben üye oldum ancak web sitesi üzerinde belirtilen fiyatlar model fiyatı mı ? Yoksa üretim fiyatı mı ?

KS

HGRL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba modeller açık kaynak olarak üyelerimiz tarafından yüklenmekte. Görüntülenen fiyatlar üretim hizmetinin fiyatıdır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri