4.000 TL Kulaklık Önerisi

qwerstys

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bütçe başlıkta gördüğünüz gibi, arttırma yapamıyorum. Önceliğim kablosuz olması fakat kablolu olacaksa kablosunun dayanıklı olması. Ses kalitesi ve konforu iyi olması daha iyi olur. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,480
Bütçe başlıkta gördüğünüz gibi, arttırma yapamıyorum. Önceliğim kablosuz olması fakat kablolu olacaksa kablosunun dayanıklı olması. Ses kalitesi ve konforu iyi olması daha iyi olur. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.
Cloud 2 or cloud 3

bascselim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cloud2 gayet rahat, kafam hassas eski kulaklığım başımı ağrıtıyordu şimdi bir problem yok. Pedleri de değişebiliyor. İçerisinden deri ve kumaş kulak pedleri çıkıyor. Ses kalitesi olarak iyi. Fps tarzı oyunlar için ses kasma özelliği de güzel. Kablosu örgü ve 2m. Piyasada şu anda bence çok iyi bir f/p ürünü.

Vokkelo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
logitech g pro x ses kalitesi olarak güzel bir kulaklık fakat ağır uzun süreli kullanımda kafayı ağrıtmaya başlıyor cloud 2 içinse kuzenimde vardı sesler patlıyor gibiydi bass ayarı falan vardır büyük ihtimalle o yüzden bana öyle geliyor olabilir ayarlarını değiştirmedim çünkü hafiflik konusunda gerçekten ultra hafif kafamı salladığımda düşüyordu kulaklık

KS

qwerstys

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
HS80, Cloud 2 ve Cloud 3 üçlüsünden hangisini önerirsiniz?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri