4 Lü Prizi Full Doldursam Sıkıntı Olur Mu

AtillaGunnes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Arkadaşlar bende eski bir 4 lü uzatma kablosu var bu masamın altındaki prize takılı 4 lü de ise
1 Adet Modem Güç Kablosu
1 Adet Lamba Güç Kablosu şimdilik takılı bilgisayar gelince
1 Adet Kasa Güç Kablosu
1 Adet Monitör Güç Kablosu daha bağlanıcak ve 4 lü tamamen dolucak herhangi bir sıkıntı yaratır mı ?

Veya Yeni Bir Uzatma Alıp Eski Uzatmayı Değiştirmeli Miyim Veya Odadaki Farklı bir prize mi bağlayalım bilgisayarı ?

düşüncelerinizi lütfen belirtin : )

Ekli dosyalar

• 7924A801-6831-4961-A72C-B606C45CF5D4.png
    7924A801-6831-4961-A72C-B606C45CF5D4.png
    3.3 MB · Görüntüleme: 10

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Yerinde olsam değiştiririm akım korumali Viko uzatma kablosu alırdım. Bilgisayarlar iyi güç çekiyor onun dışında diğerleri çok değil ama çıkaracağı bir sorunda bilgisayar ve diğer parçalara sorun çıkarabilir. Elektriğin şakası olmaz. Dandik uzatma kablosu yangın çıkıyordu hocam yaşadım bizzat o yüzden hep Viko alırım

KS

AtillaGunnes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Yerinde olsam değiştiririm akım korumali Viko uzatma kablosu alırdım. Bilgisayarlar iyi güç çekiyor onun dışında diğerleri çok değil ama çıkaracağı bir sorunda bilgisayar ve diğer parçalara sorun çıkarabilir. Elektriğin şakası olmaz. Dandik uzatma kablosu yangın çıkıyordu hocam yaşadım bizzat o yüzden hep Viko alırım

Viko iyi midir reis sıkıntı olmaz değil mi ?

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
602
Arkadaşlar bende eski bir 4 lü uzatma kablosu var bu masamın altındaki prize takılı 4 lü de ise
1 Adet Modem Güç Kablosu
1 Adet Lamba Güç Kablosu şimdilik takılı bilgisayar gelince
1 Adet Kasa Güç Kablosu
1 Adet Monitör Güç Kablosu daha bağlanıcak ve 4 lü tamamen dolucak herhangi bir sıkıntı yaratır mı ?

Veya Yeni Bir Uzatma Alıp Eski Uzatmayı Değiştirmeli Miyim Veya Odadaki Farklı bir prize mi bağlayalım bilgisayarı ?

düşüncelerinizi lütfen belirtin : )
Prizin kablosu ince duruyor. Kaliteli bir şey alman daha sağlıklı olur. Benim kullandığım priz nerden baksan 10-15 senelik ama viko olunca kalite değişmiyor.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
602
Viko 6lı şok / Akım Korumalı topraklı + çocuk korumalı grup piriz 90117632-ZM

Bu İyi Mi İndirim Kuponu İle 256 Lira Oluyor
Yeterli olur ama bir yere kadar. Akım korumalı prizlerde joule olayı önemli oluyor. Viko 300joulelük. Sistem için 800-1000 joule olursa iyi olur.

KS

AtillaGunnes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Yeterli olur ama bir yere kadar. Akım korumalı prizlerde joule olayı önemli oluyor. Viko 300joulelük. Sistem için 800-1000 joule olursa iyi olur.

Param o kadar yok hocam elektirik kesintisi zaten çok olmuyor bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum bunu satın alıyorum şimdi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri