40.000 bütçe ile sistem önerisi

KS

furkandemirci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Güzel insan dik kesinlikle olsun çok çok faydası var. Ben ilk çevirebilen monitörler çıktığı zaman almıştım var ya böyle bir teknoloji yok yazdığım yazılımı sınırsız bir şekilde görebilmek ne mutluluktu :)))
Dik 27 inç yatay 24 in senin içini bir hayli görür. Ben curved kullanıyorum dik olanı yatayı düz ips panel.
tamamdır kralım çok yardımın oldu teşekkür ederim

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Ben ilk yazılım işine girdiğimde lise de idim ve virüs temizleme programı yapmak istemiştim ve gayet de başarılı sonuç almıştım okulun bütün sistemlerini bir yazılımla silmiştim uzak ağdan. oysa trojan truva atlarını sileceketim :)))
Yani tecrübeler çok önemli bu uğraşta :D

KS

furkandemirci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Ben ilk yazılım işine girdiğimde lise de idim ve virüs temizleme programı yapmak istemiştim ve gayet de başarılı sonuç almıştım okulun bütün sistemlerini bir yazılımla silmiştim uzak ağdan. oysa trojan truva atlarını sileceketim :)))
Yani tecrübeler çok önemli bu uğraşta :D
aman aman hocam şimdi lise değil koca üniversiteyi silmeyelim atarlar falan eğitimimiz yarım kalmasın :)

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
tamamdır kralım çok yardımın oldu teşekkür ederim
rica ederim güzel insan. Ama sen yazılım yaparken ilk kendi bilgisayarında dene benim gibi başkalarına zarar verme. Sonra tek tek uğraşırsın hepsine tekrar sistem yüklemeyi windows 98 i göre göre gına gelmişti :)

KS

furkandemirci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
rica ederim güzel insan. Ama sen yazılım yaparken ilk kendi bilgisayarında dene benim gibi başkalarına zarar verme. Sonra tek tek uğraşırsın hepsine tekrar sistem yüklemeyi windows 98 i göre göre gına gelmişti :)
yok hocam eski kasayla denemeler yaparım sanal makinam da var nasıl olsa :D

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
yok hocam eski kasayla denemeler yaparım sanal makinam da var nasıl olsa :D
bir işletim sistemin içine bir tane daha kur iki sanal makine ile iş yap diyeceğim ama işin boyutunu yükseltince. Onun da sana sağlamış olduğu katkısı olacaktır. Tabi o işlemci ile olmaz ve o ramlar çok alt sekmende kalır. Yani ilerde bilgisayar alma bir daha var olan bilgisayarı büyüt bu şekilde aklında bulunsun diye yazıyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri