Öneri 400-1200-2000 TL Kulaklık Önerileri

chexy78

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selam dostlar 400-1200-2000 bantlarına kulaklık önerilerinizi bekliyorum son karar olarak ailemle istişare yapıp hangi fiyat bandında alacağımı düşüneceğim.

Ben 400 tl de jd710 u buldum incelemeleri ve yorumları gayet iyiydi
1200 tl de steel series arctics nova 1 ve razer black shark v2x
2k da da artık wireless olsun bi zahmet diye g435 i buldum

siz bu listeyi nasıl buldunuz ya da sizin bu fiyat bandında ki değerlendirmeleriniz ne olurdu? beklemedeyim şimdiden yanıtlayan herkese teşekkürler.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,962
Selam dostlar 400-1200-2000 bantlarına kulaklık önerilerinizi bekliyorum son karar olarak ailemle istişare yapıp hangisini alacağım hakkında son kararı vereceğim.

siz bu listeyi nasıl buldunuz ya da sizin bu fiyat bandında ki değerlendirmeleriniz ne olurdu? beklemedeyim şimdiden yanıtlayan herkese teşekkürler.
G435 asla almayın, nova 1 çıkarın, 400e xpg precog s alın. 2k wireless olucaksa barracuda x 2022 yoksa düz blackshark v2

tugrapie

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selam dostlar 400-1200-2000 bantlarına kulaklık önerilerinizi bekliyorum son karar olarak ailemle istişare yapıp hangi fiyat bandında alacağımı düşüneceğim.

steelseries arctis 3

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Arkadaşlar bir sorum var, bu zamana kadar 20 den fazla kulaklık kullanmış biri olarak soruyorum, neden Corsair HS50 PRO bakan yok, kulaklıklarımın çoğunu sattım ama satmaya kıyamadığım tek kulaklığım bu, aranızda kullanan yok mu?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,962
Arkadaşlar bir sorum var, bu zamana kadar 20 den fazla kulaklık kullanmış biri olarak soruyorum, neden Corsair HS50 PRO bakan yok, kulaklıklarımın çoğunu sattım ama satmaya kıyamadığım tek kulaklığım bu, aranızda kullanan yok mu?
Açıkçası fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum.
Gerçi 1.1k olmuş, neodimyum sürücüleri var. Değerlendirilir.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,962
Neye göre değerlendirme yapıyorsunuz hocam peki, neden hak etmiyor sizce?
Hocam 1.6 görmüştü o kulaklık baya düşmüş geri birazda akakçenin yanlış göstwrmesi felan. 1.1 eder tabii ki

düzgün bir anakartı olan alabilir

Ben hs60 denemiştim, fena değildi o ama baya kafa ağrıtıyordu

Son düzenleme:
KS

chexy78

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Şunu da söyleyeyim benim anakart zaten 1150 soket 4. Nesil önermeleri de ona göre yaparsak sevinirim extra ses kartı falan almadan en stabil çalışan neyse onu önerirseniz mutlu olururm

oyuncubiradam

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12

Monsterın kulaklıklarını öneririm hala kullanıyorum

pasha_yusuf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
kardeş ben rush markasının kulaklığını kullanıyorum ve memunum ama yakın tarihte bende değiştirecem ve yine rush alacam link burda iyi bir marka pişman olmasın ama bir sıkıntısı var benim kulağım çoğu kulaklıkta çok kızarır baya kırmızı renk oluyor bunuda söyleyim içimde kalmasın kulağın hassas ise

KS

chexy78

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hocalarm black shark v2x var şu an 990tl vatanda zaten mouse um da razer ama jd710 da 50 mm bu da 50mm bas ses performansı açısından aralarında fark var mıdır?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,962
Hocalarm black shark v2x var şu an 990tl vatanda zaten mouse um da razer ama jd710 da 50 mm bu da 50mm bas ses performansı açısından aralarında fark var mıdır?
Sürücü tipi farklı olur bass farkı
Dostum yıllarca kullanıyorum kulaklıklarında 3d özelliği ve bass özelliği var renk için ayrı tuş var ayrıca f/p
3d özelliğine bakar mı alıyorsun kulaklık?
kardeş ben rush markasının kulaklığını kullanıyorum ve memunum ama yakın tarihte bende değiştirecem ve yine rush alacam link burda iyi bir marka pişman olmasın ama bir sıkıntısı var benim kulağım çoğu kulaklıkta çok kızarır baya kırmızı renk oluyor bunuda söyleyim içimde kalmasın kulağın hassas ise

alınmaz alınmaz alınmaz

LEGEND4040

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
fifine ampligame h6 al geç mikrofonu muhteşem sesi ayrı güzel ben kullanıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri