400 TL Kulaklık Önerisi

Sheyl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Merhabalar,

400 TL bütçem var kulak üstü kulaklık olmalı bir de mikarfonu olmalı pc den arkadaşlarla oyun oynamak için, ses kasmak için iyi günler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Arthur hocam açtı konuyu inceleyin içinize sinerse alırsınız haricinde gamepower Medusa da iyidir ama 300 bandındaydi zam yedi sanırım

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Gamepower Medusa'yı önermem. Uzun süre kullandım, mikrofon/yazılım vs. çok fazla sorun yaşatıyor.
350-400 TL'ye Gamepower Medusa almak yerine, ŞOK marketten bunu alın. Aralarında pek fark yok.
1659533766062.png

400 TL için ara bütçe diyebiliriz.
Çünkü günümüz piyasasında 400 TL'nin altında iyi denebilecek model neredeyse yok, üstünde ise alınabilecek seçenek çok.
Benim tavsiyem, kulaklığı gerekirse biraz daha geç alın, bu süre içerisinde de indirimleri takip edin ve bütçeyi olabildiğince arttırın.
Sonuç olarak aldıktan bir süre sonra rahatsız olacağınız bir ürün yerine, verdiğiniz paraya gerçekten değecek, düzgün bir model almış olursunuz.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Gamepower Medusa'yı önermem. Uzun süre kullandım, mikrofon/yazılım vs. çok fazla sorun yaşatıyor.
350-400 TL'ye Gamepower Medusa almak yerine, ŞOK marketten bunu alın. Aralarında pek fark yok.
Ekli dosyayı görüntüle 3811

400 TL için ara bütçe diyebiliriz.
Çünkü günümüz piyasasında 400 TL'nin altında iyi denebilecek model neredeyse yok, üstünde ise alınabilecek seçenek çok.
Benim tavsiyem, kulaklığı gerekirse biraz daha geç alın, bu süre içerisinde de indirimleri takip edin ve bütçeyi olabildiğince arttırın.
Sonuç olarak aldıktan bir süre sonra rahatsız olacağınız bir ürün yerine, verdiğiniz paraya gerçekten değecek, düzgün bir model almış olursunuz.
Arkadaşım kullanıyor gayet de memnun hocam 400 lirayı haketmiyor derseniz eyvallah ama bence kötü bir kulaklık da sayılmaz, 300 bandında gayet verimliydi bence. James donkey de aynı şekilde fiyattan dolayı üzüyor, dayanıklı kaba ama eski fiyatına göre gayet kaliteli diyebilirim

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Arkadaşım kullanıyor gayet de memnun hocam 400 lirayı haketmiyor derseniz eyvallah ama bence kötü bir kulaklık da sayılmaz, 300 bandında gayet verimliydi bence. James donkey de aynı şekilde fiyattan dolayı üzüyor, dayanıklı kaba ama eski fiyatına göre gayet kaliteli diyebilirim
Yazılımı sorunlu, stabil çalışmıyor. Bazen programı tamamen silip, yeniden yüklemek ve tekrar ayarlamak gerekiyor. (bazen bu da işe yaramıyor.)
Tasarımı sorunlu, kablosundaki kontrolcü hafif değil ve tam bel hizasına geliyor. Bu yüzden sık sık sandalye/masa kenarına çok takılıyor.
Mikrofon açma kapama ile ilgili sesli veya ışıklı herhangi bir geri bildirim yok, kontrolcüdeki düğme herhangi bir yere çarptığı zaman mikrofonun kapanıyor ve fark edene kadar boşa konuşuyorsun. Ya da kapalıyken açılıyor ve sesinizin duyulduğundan haberiniz olmuyor. Ayrıca mikrofonun boyutu eskisi kadar uzun değil, kısaltılmış. Bu yüzden istediğin gibi ayarlayamıyorsun, ne kadar uğraşırsan uğraş eski yerine dönüyor.
İlk başlarda rahat gibi geliyor ama kısa süre sonra padler kulak ağrıtıyor.
Ayrıca 1-1.5 seneye kalmadan da pad kısmındaki suni deri kısmı dökülmeye başlıyor.

Bu, uzun süreli kullanıcı deneyimine dayalı tarafsız bir yorum.
Üstelik ben bu kulaklığı sıfır olarak 90 TL'ye aldım.
Yani "çok para verdim, boşa gitti" gibi bir düşmanlıkla kötülemiyorum.
Kulaklık gerçekten kötü olduğu için kötü olduğunu söylüyorum.
Ucuz olsa, gidip alın derim. Ama bu fiyatları asla hak etmiyor.
Bunu almak yerine Gaming Gecesinden 200-250 liraya JamesDonkey alın veya ŞOK'taki modeli alın.
En azından benzer kalitede ürün almış olursunuz ve 150-200 TL paranız cebinizde kalır.

Bunun haricinde ilk mesajımdaki tavsiyem geçerlidir.
Kulaklığı bugün almak yerine bir süre daha idare edin, indirimleri takip edin.
Beklerken de bütçeye yapabildiğiniz kadar ekleme yapmaya çalışın ve düzgün bir model alın.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Yazılımı sorunlu, stabil çalışmıyor. Bazen programı tamamen silip, yeniden yüklemek ve tekrar ayarlamak gerekiyor. (bazen bu da işe yaramıyor.)
Tasarımı sorunlu, kablosundaki kontrolcü hafif değil ve tam bel hizasına geliyor. Bu yüzden sık sık sandalye/masa kenarına çok takılıyor.
Mikrofon açma kapama ile ilgili sesli veya ışıklı herhangi bir geri bildirim yok, kontrolcüdeki düğme herhangi bir yere çarptığı zaman mikrofonun kapanıyor ve fark edene kadar boşa konuşuyorsun. Ya da kapalıyken açılıyor ve sesinizin duyulduğundan haberiniz olmuyor. Ayrıca mikrofonun boyutu eskisi kadar uzun değil, kısaltılmış. Bu yüzden istediğin gibi ayarlayamıyorsun, ne kadar uğraşırsan uğraş eski yerine dönüyor.
İlk başlarda rahat gibi geliyor ama kısa süre sonra padler kulak ağrıtıyor.
Ayrıca 1-1.5 seneye kalmadan da pad kısmındaki suni deri kısmı dökülmeye başlıyor.

Bu, uzun süreli kullanıcı deneyimine dayalı tarafsız bir yorum.
Üstelik ben bu kulaklığı sıfır olarak 90 TL'ye aldım.
Yani "çok para verdim, boşa gitti" gibi bir düşmanlıkla kötülemiyorum.
Kulaklık gerçekten kötü olduğu için kötü olduğunu söylüyorum.
Ucuz olsa, gidip alın derim. Ama bu fiyatları asla hak etmiyor.
Bunu almak yerine Gaming Gecesinden 200-250 liraya JamesDonkey alın veya ŞOK'taki modeli alın.
En azından benzer kalitede ürün almış olursunuz ve 150-200 TL paranız cebinizde kalır.

Bunun haricinde ilk mesajımdaki tavsiyem geçerlidir.
Kulaklığı bugün almak yerine bir süre daha idare edin, indirimleri takip edin.
Beklerken de bütçeye yapabildiğiniz kadar ekleme yapmaya çalışın ve düzgün bir model alın.
Dediğim gibi hocam fiyat konusunda kesinlikle katılıyorum pahalı bu kulaklık için, belki uzun vadede pişman eder kullanıcısı olarak fikrinize saygı duyarım kablo uzunluğu vs göz yumulur ama driver uzun vadede çözülemeyecek derecede kötüleşirse kullanıcıyı üzecektir. Şuan kullanan arkadaşım bunların hiçbirini yaşamadi, çoğu zaman da discordda ses problemi yok gayet iyi o sebeple önerdim.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
710 tavsiye eder misiniz
İndirimde cuma günü 200 bandına inerse kesinlikle ederim ama 300 için gözü kapalı alın diyemem, yukarıda da bahsedildiği gibi ara bütçedesiniz hocam kendimi yerinize koyuyorum 300 vermek rahatsız ederdi yani
Marttan beri kullanıyorum dezavantajları kaba bir ürün, oyun dışındaki müzik performansından mükemmel bir performans beklemeyin ama oyun için gayet yeterlidir.

KS

Sheyl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
İndirimde cuma günü 200 bandına inerse kesinlikle ederim ama 300 için gözü kapalı alın diyemem, yukarıda da bahsedildiği gibi ara bütçedesiniz hocam kendimi yerinize koyuyorum 300 vermek rahatsız ederdi yani
Marttan beri kullanıyorum dezavantajları kaba bir ürün, oyun dışındaki müzik performansından mükemmel bir performans beklemeyin ama oyun için gayet yeterlidir.
İndirimleri bekliyorum o zaman hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri