4000-5000 Arası Telefon Önerisi 2. el

Enes Yiğit

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba başlıkdada belirttiğim gibi bu fiyat aralığında beni üzmeyecek 2-3 yıl götürecek bir telefona ihtiyacım var . 100-200 gibi fiyat aşımları sorun değildir

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Ucuz androidin zaten performanslı ömrü 2-3 yıl, bütçenize uyan sıfır almak şahsi düşünceme göre daha iyi olur.

KS

Enes Yiğit

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sizin düşündüğünüz bir cihaz var mıydı ?
Redmi note 10 pro 2. el olabilir ama ilanların %90 ı yurtdışı 2. bir seçenekde kararsızım
mi 11t babam işi nedeniyle yurtdışından getirttirebilir fakat bu yeni nesil modellere her güncelleme geldiğinde imei siliniyormuş vede anakart yanma riski oluyormuş doğrumudur acaba

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Redmi note 10 pro 2. el olabilir ama ilanların %90 ı yurtdışı 2. bir seçenekde kararsızım
mi 11t babam işi nedeniyle yurtdışından getirttirebilir fakat bu yeni nesil modellere her güncelleme geldiğinde imei siliniyormuş vede anakart yanma riski oluyormuş doğrumudur acaba
imei silinme mantıklı da anakart yanması pek akla yatkın gelmiyor.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Merhaba başlıkdada belirttiğim gibi bu fiyat aralığında beni üzmeyecek 2-3 yıl götürecek bir telefona ihtiyacım var . 100-200 gibi fiyat aşımları sorun değildir
Biraz çıkarsan 0 bu alınabilir. 2-3 yıl seni rahat götürür.

emreeedagg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
2.el temiz bulabilirsen iphone 7 plus öneririm kuzenim kullanıyor hala taş gibi telefon güncelleme felan alıyor o paralara alacağın android telefonlardan daha iyi

Biraz çıkarsan 0 bu alınabilir. 2-3 yıl seni rahat götürür.
gm alınacak en son telefon bence güncelleme vermiyolar düzgün kalite olarak iyi değil kullandım gm 5 plus modelini çok sıkıntılıydı kronik sıkıntıları bitmiyordu

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Güncelleme ile IMEI silinmeyi kim uydurdu acaba. Kaçak Note 10s kullanıyorum ve güncellemeden sonra da çalışıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri