4000 TL ye kadar televizyon önerisi

captainyolo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Odamda çalışma masasında monitörün üstünde duvara monte edebileceğim ve aynı zamanda bilgisayar ekranı olarak kullanabileceğim yanal olarak 110cm, dikey olarak 70cm ölçüsünü aşmayacak kaliteli bir televizyon almayı düşünüyorum. Öneriniz var mı? İyi forumlar.
Not: Kafamdaki model: 
Ama duvara montaj yapılıyor mu veya 3. monitör olarak kullanabilecek miyim bilgim yok.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
 - Bulduğunuz Samsung üründen biraz daha fazla özelliği sahip bir TV. 112.3cm genişlik ve 67.9cm yüksekliğe sahip. Eğer fazla ise aynı ürünün 43" olanı var onu alabilirsiniz yine amazon.com.tr adresinden.

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Uğur hocamın yaptığı öneriye ek   bu modelide öneririm. Android tv ve gayet seri bir cihaz ayrıca şu an yüzde 18 kdv indirimi var ve chippinöe öderseniz yüzde 3 chippin puanda alabilirsiniz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Direkt Anroid , WebOS veya Tizen TV alınacaksa önerilen Arçelik TV F/P oranı iyi bir ürün 3.650 TL fiyatına önerebilirim ancak biraz kısıtlı özelliklere sahip bir ürün.

Arçelik ürünü yerine   bu WebOS ürünü önerebilirim.

Philips önerdiğim ürün özellik olarak oldukça iyi ama işletim sistemi Saphi adında bir sistem. Android ve WebOS kadar çok geniş bir kullanım özgürlüğü yok. Buna takılırsanız önerdiğim LG ürünü alın derim.

Ürünleri Android, WebOS, Tizen alınacaksa ve bu ürünleri sıralarsam görüntü kalitesine göre Samsung ve LG denk sayılırlar ama genel olarak özellikler olarak LG daha başarılı. Yani LG > Samsung > Arçelik diye sıralayabilirim.

KS

captainyolo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
ugur.gozaydin' Alıntı:
 - Bulduğunuz Samsung üründen biraz daha fazla özelliği sahip bir TV. 112.3cm genişlik ve 67.9cm yüksekliğe sahip. Eğer fazla ise aynı ürünün 43" olanı var onu alabilirsiniz yine amazon.com.tr adresinden.

Hocam daha önce hiçbir televizyonu monitör olarak kullanmadım. Kullanım amacım hem birden fazla sekmeyi aynı anda daha rahat görebilmek hem de video izlerken veya oyun oynarken yatağa uzandığımda ekranı görebilmek. Duvara montaj yapabilme seçeneğimin olması gerekiyor çünkü masada bilgisayarımın ana monitörü olacak. Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Önerdiğim ürünlerin ve Arçelik ürününü dahil sizin seçtiğiniz Samsung ürününün VESA bağlantı destekleri var yani duvara montaj yapabilirsiniz.

Ürünlerdeki HDMI çıkışlarını kullanarak PC sisteminize bağlayabilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri