Soru 4000'E Kadar Çalışma/Oyuncu Koltuğu Önerisi

EmirAladağ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Merhabalar işten geldiğimde veya bos vakitlerimde pc başinda oturmaktan keyif aliyorum. Fakat ciddi sırt ağrılarım var (pc ile alakasız kemik hastaliği)

Tipi onemsiz ofis oyuncu hic farketmez boynumuda yaslayabileceğim özellikle sırt konforu olan bir koltuk ariyorum. Tercihim kumaşdir.
Bu bağlamda exveganin andromeda modelinde karar kildim. Ekstradan visco seçeneği ile 4.1 liraya geliyor. Bunu veya başka birşeyi oneren varsa lutfen yazsın seve seve okurum.

Ekstra olarak çok hawk diyen var hawk cok konforlu gibi durmuyor bilemedim acaba hizli isim.yaptı çok alan oldu diyemi çok görüyorum hawkı ?
Screenshot_20230501_150141_Chrome.jpg

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
andromeda dan şikayetler duydum hawk fab v ya da c serisi öneririm

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,972
Hawk fab v4 öneririm bende, kullanmadım ama kullananlar memnun.

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
Merhabalar işten geldiğimde veya bos vakitlerimde pc başinda oturmaktan keyif aliyorum. Fakat ciddi sırt ağrılarım var (pc ile alakasız kemik hastaliği)

Tipi onemsiz ofis oyuncu hic farketmez boynumuda yaslayabileceğim özellikle sırt konforu olan bir koltuk ariyorum. Tercihim kumaşdir.
Bu bağlamda exveganin andromeda modelinde karar kildim. Ekstradan visco seçeneği ile 4.1 liraya geliyor. Bunu veya başka birşeyi oneren varsa lutfen yazsın seve seve okurum.

Ekstra olarak çok hawk diyen var hawk cok konforlu gibi durmuyor bilemedim acaba hizli isim.yaptı çok alan oldu diyemi çok görüyorum hawkı ?Ekli dosyayı görüntüle 20388
Hawk Fab V4 Kullanıyorum 10Saata Kadar Oturdugum Oldu, Bı Rahatsızlık Yaşamadım

ahmtbzkrt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Xprime Omega güzel koltuk. Herkes Hawk fab v4 yazıyor ama kağıt üstünde Xprime omega çok daha iyi ve 300 tl ucuz Bende kullanıyorum öneririm.

Hawk 60 dns sünger kullanıyor
Xprime 65 dns sünger kullanıyor

xprime hawka göre daha geniş daha heybetli.

Karar sizin tabiki ben kullanıcı olarak yorum yapıyorum

KS

EmirAladağ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
andromeda dan şikayetler duydum hawk fab v ya da c serisi öneririm
B3nde aslında 2 sindende şikayet duydum ama sonuçta kusursuz aramiyoruz distan bakinca hawk biraz daha dandikmis gi i feliyor hawkida deneme imkani yok

XDrive Toryum kullanıyorum ve çok rahat
REis baktimda deri galiba o birde mekanizmasi nasil arkaya yatirirken falan filan

Xprime Omega güzel koltuk. Herkes Hawk fab v4 yazıyor ama kağıt üstünde Xprime omega çok daha iyi ve 300 tl ucuz Bende kullanıyorum öneririm.

Hawk 60 dns sünger kullanıyor
Xprime 65 dns sünger kullanıyor

xprime hawka göre daha geniş daha heybetli.

Karar sizin tabiki ben kullanıcı olarak yorum yapıyorum
O markayida gordum reis mekanizmasi nasil sence

ahmtbzkrt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
B3nde aslında 2 sindende şikayet duydum ama sonuçta kusursuz aramiyoruz distan bakinca hawk biraz daha dandikmis gi i feliyor hawkida deneme imkani yok

REis baktimda deri galiba o birde mekanizmasi nasil arkaya yatirirken falan filan

O markayida gordum reis mekanizmasi nasil sence
ben memnunum kardeşim. Öneririm. Malzeme kalitesi falan güzel.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri