Öneri 4000Tl Monitör Önerisi (Mayıs 2023)

omersseven

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
54
merhaba bi monitör almak istiyorum bütçem 4000 TL max üstüne 500 tl daha tabilirim.

oyun ve yazılım amacıyla almak istiyorum inc olarak 27",
tazeleme hızı ise 165Hz tarzında bir monitor biliyorsanız önerirseniz çok memnun olurum.

Son düzenleme:

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Hocam IPS panel veya VA panel olarak özel bir isteğiniz varmı acaba yoksa her ikisiden biri olurmu

Pivot 165 hz amd ve nvidia ekran kartıları için desteği var 27" FHD bir monitör bence gayet güzel ama şimdiden söylim bazı duyumlara göre 1080p çözünürlük 27" monitörlerde biraz görüntü bozukluguna yol açıyormuş yani konuyu biraz daha açıcak olursak pixeller belli oluyormuş olması gereken 27"lerde bence QHD yani 2k isterseniz 24" bir mönitörde tercih edebilirsiniz 500 TL daha ucuza aynı özelliklerde var hocam

buda aynı özellikte 24" 500 tl daha uygun asansör sistemi var ama pivotda şuan tam bir emin olamadım hocam

Son düzenleme:
KS

omersseven

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
54
özel bir istekten ziyade her yerde "IPS AL IPS","DAHA İYİ" laflarından dolayı ıps terçıh edecegim sanırım ama sizin daha iyi dediğiniz va carsa onada bakarım ben özelikle 27 terçih edecem şuanda dell marka bir tane kullanıyorum zaten ama bu monitörü ablama vereceğimden dolayı benim kendime alma ihtiyacım var aynı monitör şuan 5000 TL
bu nasıl

SametKKN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Hocam IPS panel veya VA panel olarak özel bir isteğiniz varmı acaba yoksa her ikisiden biri olurmu

Pivot 165 hz amd ve nvidia ekran kartıları için desteği var 27" FHD bir monitör bence gayet güzel ama şimdiden söylim bazı duyumlara göre 1080p çözünürlük 27" monitörlerde biraz görüntü bozukluguna yol açıyormuş yani konuyu biraz daha açıcak olursak pixeller belli oluyormuş olması gereken 27"lerde bence QHD yani 2k isterseniz 24" bir mönitörde tercih edebilirsiniz 500 TL daha ucuza aynı özelliklerde var hocam

buda aynı özellikte 24" 500 tl daha uygun asansör sistemi var ama pivotda şuan tam bir emin olamadım hocam

alıcaktım hocam da boyut
1685164207417.png
27 29 arası ne demek? 27 inç mi 29 inç mi aw

metinqsq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30

5 GÜN ÖNCE 3750 TL YE ALDIM ŞAKA GİBİ

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri