Öneri 400Tl Bandında Vdsl Modem (50 Megabit Altyapıya Uygun)

necatisuzen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi forumlar. 58 megabit altyapıma uygun VDSL modem arıyorum. Bütçem çok yok. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bir diğer konum ise kuzenimden aldığım Huawei HG658C V2 VDSL modemi resetlememe rağmen kuramamam tüm ışıklar geliyor internet sağlayıcımın vermiş oldugu kullanıcı adı vs giriş yaptığımda kurulum yaptığımda interneti kullanamıyorum. Eğer bu sorunu çözebilirsek modem almama gerek kalmaz. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Sorun kaynağı hakkında pek bilgim yok malasef ama kullandığım VDSL modemi önerebilirim

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,966
İyi forumlar. 58 megabit altyapıma uygun VDSL modem arıyorum. Bütçem çok yok. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bir diğer konum ise kuzenimden aldığım Huawei HG658C V2 VDSL modemi resetlememe rağmen kuramamam tüm ışıklar geliyor internet sağlayıcımın vermiş oldugu kullanıcı adı vs giriş yaptığımda kurulum yaptığımda interneti kullanamıyorum. Eğer bu sorunu çözebilirsek modem almama gerek kalmaz. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.
Hocam modem almayın kurmanız lazım kurulu modem gelmiycek internette bulabilirsiniz veya sabah arayıp yaptırabilirsinix

Yanlışlıkla resetleyip kurulum yapamadınız galiba

KS

necatisuzen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam modem almayın kurmanız lazım kurulu modem gelmiycek internette bulabilirsiniz veya sabah arayıp yaptırabilirsinix

Yanlışlıkla resetleyip kurulum yapamadınız galiba
ya ikinci el oldugu için resetledim kurulum yaptım aslında ama çalışmıyor bilginiz varsa yönlendirebilir misiniz beraber kurabilir miyiz

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,966
İnternette olması lazım en kötü mişteri hizmetler arayın

Hocam kuramadınız tahminimce bi şifre ve ad veriyor size sağlayıcı onunla yapmalısınız

buradaki 4. Adımı atlıyorsunuz tahminimce bu bilgileri sağlayıcınızdan öğrenmemiz gerek

İsterseniz modem kurulumu ile ilgili ayrı konu açın orda yardımcı olurlar

Son düzenleme:
KS

necatisuzen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İnternette olması lazım en kötü mişteri hizmetler arayın

Hocam kuramadınız tahminimce bi şifre ve ad veriyor size sağlayıcı onunla yapmalısınız

buradaki 4. Adımı atlıyorsunuz tahminimce bu bilgileri sağlayıcınızdan öğrenmemiz gerek

İsterseniz modem kurulumu ile ilgili ayrı konu açın orda yardımcı olurlar
yok hocam giriş yaptım sağlayıcının verdiği şifreyle olmuyor bilemedim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri